Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szekáll valaki állandóan...

Szekáll valaki állandóan facebookon és oltani szeretném viccesen. írnátok pár ötletet? (lent)

Figyelt kérdés

Kettőnk közül te vagy a nő, több faszt szívtál/fogsz szívni mint én, azért ez megnyugtat

ezt írta mit írjak vissza neki vicceset?



2012. jún. 24. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

"Mi a bajod kisfiú?Miért sírsz?Elfogyott a zsíroskenyered és anyuci még nem hozta a kakaót?"xD

Nekem ez nagyon tetszik.

2012. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenki magából indul ki:)
2012. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem vicces. Ha valaki ezt írná nekem, szépen törölném az ismerőseim közül. Ha erre válaszolsz, akkor lemész az ő szintjére. Vagyis ha ez neked vicces, akkor már ott is vagy. :(
2012. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg akkor ő fiu. Idézd neki vissza az üzenetét, majd írd utána megjegyzés képpen hogy ezek szerint ő is kifogja/kipróbálta már a sz*pást ha tudja hogy ő kevesebbet fog. :) Fokozhatod (ha neked nem kellemetlen) hogy ezt kiteszed az üzenőfaladra és az övére is.
2012. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!