Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért idegesít, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít, hogy a párom állandóan fent van facebookon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Mert lehet, hogy a fészbúkkal többet törődik, mint veled?
2012. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 pqpqpq ***** válasza:
bocsi de most eppe nem vagyok fent
2012. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Talán mert jobb élőben beszélgetni valakivel, mint chat-elni, szerintem.
2012. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Azt mi honnan tudjuk? Még te se tudod, akkor mit vársz a válaszolóktól?
2012. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni,hogy téged miért idegesít. Mondd el neki,probléma megoldva.
2012. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Azért idegesít valszeg, mert fontosabb neki az a szarság és hanyagok téged. Azonkívül fennáll a lehetőség hogy ott lecseréljen téged ha éppen flörtölget valakivel.
2012. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet attól tartasz, hogy mikor fent van mással beszél.
2012. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én alapból utálom a fészbukot.. lehet te is utálod, és ez irritál..
2012. jan. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Először is az "állandóan" alatt,mit kell értenünk (24 órát?),mert ha 1-2 óráról van szó az semmi.Ne pánikolj,mert néhányan azt válaszolják "meg fog csalni" facebook miatt,ha meg akar csalni úgy is meg teszi(ez neki azt jelenti nem szeret,neked meg:Találsz jobbat),erre inkább ne gondolj.Ha tényleg 1-2 óra(v.több),(akkor is)(facebookon kívül foglalkozik veled is) beszélj vele vagy találj ki valamit (érdekességet(amit ő is szeret facebookon kivül)),ami elvonja figyelmét és neked is jó.
2012. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
azért idegesit amiért engem is? hogy talán szép/szexi/csinos lányok mindenféle képét nézegeti, amire persze azt mondja neked h "milyen gáz h ilyeneket feltesznek" otthon meg lehet... khm :S engem ezért zavar..
2012. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!