Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írnátok nekem ciki/vicces...

Írnátok nekem ciki/vicces sztorikat?

Figyelt kérdés
Röhögni szeretnék :D Írjátok le, ha történt már veletek, vagy ha tudtok :) vagy netről, stb.. nem muszály, h saját legyen

2012. aug. 1. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
megszivtam.com
2012. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ott mondjuk mind fake.
2012. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Elolvastam ezt a kérdést :).
2012. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Hát mentem a boltba Spagetti alapért,biciklivel. Megyek-megyek az úton,egyszercsak azt veszem észre,hogy ahol le szoktam szállni,ott volt egy piros Suzuki. Körül belül 10méterre a bolttól vettem ezt észre. A kocsi,és az árok között volt 1-2dm távolság. Az az árok nagyon mély volt. Túl késő,hogy leszálljak máshol,hát megpróbáltam átkelni az autó,és az árok között. Hát "Challaged Accepted" megpróbáltam.. Hát nem beleestem az árokba??! Kikúsztam belőle,a bicikli megúszta én is,néhány karcolással. Leporoltam magam,és mintha mi sem történt volna,mentem a boltba befele. Anyuéknak elmeséltem,nem bírták ki röhögés nélkül,de én se! :D


A másik,ez inkább gáz!

Hetes voltam a suliban,épp a folyosón voltam,és erre megkért az osztályfőnök,hogy töröljem le a táblát. Bementem az osztályba,és mondtam magamba mért nem maga törli a táblát meg nincs egy szabadidőm se,stb.. Megszólal a tanár,és el kezd szidni.. Kiderült,hogy 1lépéssel utánam jött ő is be az osztályba felkészülni,mert 2-3perc múlva becsengettek volna. Szerencsére jó fej az a tanár,ezért nem kaptam tőle osztályfőnöki figyelmeztetőt..

Most csak ez a 2sztori jutott eszembe.. 13/L

2012. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
*muszáj.
2012. aug. 1. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy tanárunk a főiskolán, aki nagy hangsúlyt fektetett rá, hogy megkapja a tiszteletet, figyelmet. Nem beszélt a mikrofonba se, hogy néma csendben hallgassuk.


Egyszer bejött az osztályba, megállt, és várta, hogy az osztály elcsendesedjen. Rá se bagóztak. 20 perc múlva megkérdezte, milyen óránk lesz. Kiderült, hogy rossz osztályba jött.

2012. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 chrishu ***** válasza:
61%
Villanpásztorral piszkáltam az orrom és leesett a fülem...
2012. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyhetes táborban voltam, ahol ugyebár, mint a legtöbb táborban nyilvános wc és fürdő volt, baromi messze a szobánktól. nappal még ok, csak éjjel gáz. még az első este halnali 2-kor ki kellett mennem wc-re, töksötétben. viszonylag könnyen odataláltam, a visszatalálással azonban már komoly gond volt. a faházak ugyanis totál egyformák voltak, tippem sem volt, melyik a miénk. vagy 10 percet járkáltam össze-vissza, mikor egyszer csak odaértem a házunkhoz. vagyis csak hittem, hogy a miénkhez. ugyanis benyitottam, mentem fel az "ágyamra,, és kivel találom magam szembe? Hát a táborvezetővel!! kiderült, hogy valahol jobbra fordultam el, ahol balra kellett volna, így az ő szobájukba érkeztem. uh, nagyon égő volt. :DD


szintén a táborban, másnap, amikor mentünk a Balatonba, a barátnőimmel azzal szórakoztunk, hogy beborítjuk egymást a vízbe a matraccal. egyszer csak megláttam egy kék matracot, olyat, mint a barátnőmnek. gondoltam, megviccelem, odamentem, és jól beborítottam. én szakadtam a röhögéstől, egészen addig, amíg fel nem jött a víz alól egy vadidegen csaj, aki ráadásul az egyik kísérő rokona volt, aki végignézte az egészet.


ez meg még 3 éve, negyedikben történt,. azt tudni kell, hogyha látokvalami nagy bogarat, pókot, darazsat vagy ilyesmi, ösztönösen, körülményektől függetlenül "harcos" módba lépek, és emiatt nem kevés égő sztorim volt már. de a legcikibb mégiscsak az volt, amikor év végén a leendő ofőnk bejött egy nyílt órára. minden szuperül ment, egészen addig amíg be nem jött egy bazinagy eddig még ismeretlen fajhoz tartozó, repülő izé. mivel én ültem az ablaknál, és csak én nem figyeltem, értelenszerűen én vettem észre legelőször. na akkor elhatároztam, hogy én legyőzöm ezt az akármit. egy normális ember tuti fogna egy könyvet, és leütné. csakhogy én eléggé ritkán vagyok normális úghyhogy felkeltem, megfogtam a kinyitott matekkönyvem ajlát, a felemeltem a fejem felé, és üldözni kezdtem. így futkostam a teremben, a tanárok is lefagytak, tehát senki nem szólt rám. amikor azt hittem, megvan, és teljes erőből lecsaptam a (baromi gagyi minőségű, amúgy is instabil) matekkönyvemmel ,ami a lapok szélénél lévő összeillesztésnél egyszer csak kettészakadt. tehát a könyvnek K.O, a bogár viszont totál ép volt. na, ez volt az én bemutatkozásom. most leszek 7.-es, de még mindenki ezzel húz :DDDD

2013. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

:DDD


jó kis műsor lehetett

2013. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!