Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Magamba tudok beszélni egy...

Magamba tudok beszélni egy gyereket? Ha bebeszélem magamnak, hogy terhes vagyok, akkor az leszek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 20:02
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
ja, mielőtt egy nagy okos beszólna, nem kutyával lettem terhes, hanem elgondolásom szerint az utamba akadt egy kölyökkutya. kérdező, ha sikerülne, szólj XD!
2012. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

pedig már kezdtem reménykedni hogy tudod:/

kutyával is tökéletes lett volna

2012. aug. 2. 20:29
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Régen véletlenül nem beszélted be magadnak hogy hülye szeretnél lenni? Mert ha igen, akkor ez sikeresen bevált. Talán beválhatna gyerekkel is. Próba szerencse.
2012. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
69%
De bírnám, ha kiderülne, hogy a kérdező férfi xD
2012. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
69%
tuti az :) nő nem talál ki ekkora hülyeséget :)
2012. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
Mi a szándékod? Először ezt kéne tisztázni. Ha gyereket akarsz és nagyon, akkor előbb utóbb utadba kerül egy pasi aki segít a gyermeknemzésben. Máshogy nem lesz az tuti, hacsak örökbe nem fogadsz egyet. De szerintem itt is találsz önként jelentkezőt aki napi gyakorisággal meglátogatna ha nem vagy egy bányarém.
2012. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
nem talált,nőnemű vagyok:D
2012. aug. 3. 08:53
 28/39 anonim ***** válasza:
Akkor hogy lehetsz ennyire retardál és hülye? vagy ez egy rohadt nagy fake..
2012. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
Fiú Vagy Lany A Kerdezo? Ez nem Meglepo Kerdes Ebben A Kontextusban.
2012. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 Iridium válasza:

Én értem, hogy ez a XXI. század és mindenki az lehet ami csak szeretne, még hülye is, - már elnézést - de ez valahogy nekem magas. Biztos bennem van a hiba, vagy odafigyeltem biológia órákon a gyermeknemzéssel kapcsolatos órákon? Elképzelhető sokat nézted a Star Wars-t hisz mint köztudott Anakin Skywalker-nek anyucijának is szeplőtlen volt a fogantatása, de remélem nem e sorozatból merítettél ihletet, mert akkor nagyobb a baj nyak felett mint gondolnánk... (Nem megbántani szerettelek volna)

De hogy érdemben is hozzá szóljak, nem, szerintem nem lehetséges.

Sajnálom ha nem ezt vártad.


Bármibe lefogadom jövőhéten ugyan ez a kérdés lesz csak a lottó ötössel :))

2012. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!