Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek vagy csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek vagy csak a betegség váltja ki. Vagy már bebeszélem magamnak? SOS

Figyelt kérdés
Vasárnap volt egy hete,hogy lefeküdtem a barátommal. Egy fél másodpercre tehette be gumi nélkül amíg én kibontottam és közben nem is mozgott.Aztán használtunk óvszert és nem lett semmi baja.(elvileg) Bennem ment el de a gumi rajta volt. De tegnap óta elkezdett fájni a hasam mintha meg akarna jönni..a menszeszemnek lassan meg kéne jönnie...viszont a betegségem miatt(tüszös mandulagyulladás) antibiotikumokat kell szednem..és úgy halottam,hogy ettől is csúszhat. Viszont már kezdem magamnak beképzelni a tüneteket. Néha begörcsöl a petefészkem és fáj a hasam alja...és szédelgek is...Terhes lehetek? Mit gondoltok?
2012. jan. 9. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemigen lehetsz terhes, nomeg ezt nem is éreznéd 1 hét után így. Ugyanakkor most tanultál valamit és legközelebb NEM engeded meg neki, hogy akár egy fél másordpercre is betegye védekezés nélkül, ugye?
2012. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


Írt a barátod is.

Már neki is mondtam, hogy ezek mensi tünetek.

14es voltam

2012. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ennyitől nem leszel terhes :D
2012. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amúgy mielőtt kivették volna a mandulámat, nekem is sokszor begyulladt, és ezektől a nagyon erős gyógyszerektől simán késhet.. én akkor nem figyeltem h késik-e, vagy se, mert nem szexeltem még..
2012. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen..kicsit megnyugodtam..:)

Remélem minden rendben lesz...és kedves első válaszoló az biztos,hogy nem fog még egyszer előfordulni...:))

Köszönöm ..:)

2012. jan. 9. 17:40
 6/7 anonim ***** válasza:
énis éppígy rettegtem pont 1hetes "kaland" után. Végül megjött, neked is megfog ... nyugi :)
2012. jan. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ricsi14 válasza:

Egy nap alatt még senki sem érzett terhességi tüneteket !!!

Már a kérdés is baromság! Nagyon tájékozatlan vagy !

Javaslom, inkább olvass több a női szervezetről szóló szakkönyveket, amiből megtudod a ciklus hogy működik!A ciklus közepén vagy a leginkább fogamzás képes !!! Az elején és a végén szinte nem !!! Még annyi, hogy a fiúd

ne használja parkolónak a punqidat, amíg te a gumit bontogatod !!

2012. febr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!