Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem a barátommal!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátommal! Használtunk gumit, a végén mondtam neki hogy nézze meg nincs e kiszakadva! Láttuk hogy nincs, de mi van ha volt rajta egy kis luk? De időbe kihúzta! Mégis úgy érzem terhes vagyok! Lehet hogy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 100,hogy nem vagy terhes,de ha nagyon izgulsz,vegyél tesztet.
2010. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor izgulj igazán ha több mint 1 hetet késik. De szerintem sem lehetsz terhes. Most inkább nyugodj meg.
2010. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni,hogy egyfolytában csak ennék!
2010. márc. 17. 14:45
 4/17 anonim ***** válasza:
nekem is főzhetsz
2010. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

hetek után vannak csak ezek a tünetek - bebeszéled magadnak

22F

2010. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jött meg énis éhes vagyok,kivánom a csokit,mult éjjel hánytam.20/F
2010. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pasik!:DAzért köszi!Az utolsónak nem,ez nem vicces!Nem érzitek át,amit én érzek!
2010. márc. 17. 14:53
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó voltam. igen nem érzem át de ha időbe kivette akkor miért stresszelsz? te irtad időben kivette terhes lehetsz-e. Szerintem nem és már ne is haragudj ez hülyeség.
2010. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ismét utolsó egyébként álterhesség létezik. Valaki több hónapig szugerálja magát és minden tünet megvan.
2010. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én eüs vagyok, láttam egyet s mást. NEM VAGY TERHES! A teherbeesés nem így működik :) Na most figyelj rám: Óvszerrel védekeztetek és nem csináltátok végig az aktust. Magadnak okozol alaptalanul egy akkora stresszt, amitől késni fog a vérzésed és tiszta idegroncs leszel, azért, mert kitaláltad, hogy te biztos terhes vagy. Az óvszer ha nem szakad ki 100%-os védelmet nyújt, azt meg azonnal észreveszed, ha kiszakad. Akkor sem lesz okod aggódni, ha késik a menstruációd, mert 99%, hogy a stressztől, 1%, hogy az időjárástól fog késni. Mégis mitől lennél terhes? :)
2010. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!