Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tört már rátok röhögőgörcs?...

Tört már rátok röhögőgörcs? Milyen körülmények között? Mitől?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék hogy csak rám törik e olyan kínso helyzetekben röhögőgörcs mint egy szülinapi bulin torta evés közben.Hogy már piros fejjel röhögök és muszáj ki mennem a levegőre hogy elálljon.

2012. aug. 4. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
rám egy szer töri órán. azt nem tudom már hogy pontosan miért, de az osztály másik végében ülő barátnőmmel komunikáltunk órán és valamin nagyon elkezdtem röhögni. fél percre abbahagytam, és fel kellett olvasnom valamit a könyvből, és nem tudtam végigmondani, mert megint rámtört. aztán lassan szinte az egész osztály elkezdett nevetni..:DD
2012. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rám mindig akkor tör, amikor nem lenne szabad röhögnöm. Órákon, vagy valami vérkomoly szituációban.
2012. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 x) ***** válasza:
Velem is mindig órákon van ilyen. Mondjuk egy nagy egyetemi előadóteremben tényleg elég kínos :D Barátnőm aki általában mellettem ül meg még van is olyan aranyos és kedves hogy mikor már abbahagynám megint odasuttogja azt amin nevettem :D
2012. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Párszor előfordult. pl. mikor sétáltunk barátnőmmel még anno télen(kb. 1997, h ez mé most jutott eszembe..), s elesett egy fiú akkor nagyon rám tört..A srác felállt s tök vörös lett..Ált. még akkor, ha megijedek, sikitók egy nagyot s egyből röhögni kezdek..v. ha már nagyon fáradt/kimerült vagyok, s ezzel még fárasztom Öcsit is akkor nagyon soká hagyjuk abba, ált. akkor nagyon jókat tudok mondani..ez akkor gáz, ha már mindenki alszik..
2012. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszer töri órán olvasnom kellett és nem bírtam mert annyira röhögtem hogy nem ment meg akkor amikor a töri tanárom elkezdte szidni a barátnőmet hogy milyen hülye hogy nem ismer fel egy szarvasmarhát.... ohh és egyszer másodikban a suli utolsó napján össze pisiltem magamat mert nagyon röhögtem :DDD
2012. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!