Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit szólnának ehhez a Barátok...

Mit szólnának ehhez a Barátok közt szereplői? Egy kis fantázia

Figyelt kérdés
tehát azt képzeld el hogy a bk. valóságos, minden személy és helyszín, történés ami eddig volt:) és te csak besétálsz mint vadidegen és pl beülsz a Rózsába és szóba elegyedsz valakivel. kit szólítanál le és mit mondanál neki, kérdeznél tőle? és hogyan magyaráznád a nagy meglepettségére hogy mint vadidegen, szinte mindent tudsz a magánéletéről, múltjáról?:)
2009. júl. 19. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a Kingához mennék és azt mondanám neki, van 2 hét szabija, a Zsolt üzeni. Aztán lenne vmi izgi a filmben

:D

2009. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
:D
2009. júl. 19. 12:01
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Vilinek mondanám, hogy Magdit élve eltemették a rózsa alá és nézném ahogy szenved az ásással xD
2009. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

2., júúj de szemét vagy! :D de csak azért mert nem dugtad el elötte az ásóját. ezért én így most csak azt tudom nézni, ahogy ásóval kotorja a csempét. én azt akarom, hogy kézzel kaparásszon!! :D

2009. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

ez a vilibácsis marha nagy! xD

én is ott nézném ahogy kaparássza a csempét aztán leszólítanám tildát hogy hé! nagyapád kaparja a rózsába a csempét! odarohannánk és én meg rendelnék egy jó whiskyt a műsorhoz:D

2009. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok!

Most erről eszembe jutott az a South Park rész, mikor cartman Buttersnek fedez otthon, mikor a szülők hívják, akkor Eric mindig olyanokat mond, hogy " Majd itthon jól elfenekellek te rłbanc". Mikor a szülők hazaérnek, Cartman kiül a ház elé egy kihajtható székbe popcornnal és kólával és nézi a műsort :D

2009. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Annak a kis köcsögfejű Vandának elköpném, hogy Linda meg Botika kavarnak. aztán élvezném a show-t, amint Vanda bőgve rinyál Botondéknak:D utána szólnék a csaj öccsének is, hogy mi a helyzet, hogy tudja mivel szopatni a nővérét, hihi:) nagyon utálom a Vanda féle karaktert, hihetetlenül undorító.
2009. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
igen...nekem bejön a csaj mert szerintem szép:D de amilyen belül...nem gondolná az ember
2009. júl. 19. 16:17
 9/18 A kérdező kommentje:
mármint a karakterének amit játszik, nem valójában:D
2009. júl. 19. 16:17
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a Vandácskát és a kis barinőjét jól megszivatnám....Tildának megmondanám, hogy öltözzön fel végre úgy h rá lehessen nézni,Miklóstól kérnék egy autogrammot...
2009. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!