Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit szólnának ehhez a Barátok...

Mit szólnának ehhez a Barátok közt szereplői? Egy kis fantázia

Figyelt kérdés
tehát azt képzeld el hogy a bk. valóságos, minden személy és helyszín, történés ami eddig volt:) és te csak besétálsz mint vadidegen és pl beülsz a Rózsába és szóba elegyedsz valakivel. kit szólítanál le és mit mondanál neki, kérdeznél tőle? és hogyan magyaráznád a nagy meglepettségére hogy mint vadidegen, szinte mindent tudsz a magánéletéről, múltjáról?:)
2009. júl. 19. 11:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
én eyg suliba járok vandácskával!!!!!!Blööö
2009. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Sípcsonton rúgnád a kedvemért? És mondanád neki, hogy lefeküdtem a Botonddal? Najó csak vicceltem:) Najó ezt csak azután csinálnám, miután bementem a Rózsába és odaültem a Botondhoz és megkérdezném tőle hogy miylen kocsija van azután meg röhögnék hogy milyen sz@r:)
2009. júl. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
teljesen komoly:)...énis a legszívesebben sípcsonton rúgnám.....a suliban kb minden ünnepségen ő lép fel, mindig énekel és tök szar a hangja sztem:DDDDD
2009. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%
gondolom azt hiszi magáról hogy egy nagy sztár. :S
2009. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
Kingát megdugnám a rózsa női wc-jében. A Tildácskát meg az ősei franciaágyán dugnám meg.
2009. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám a Gézának, hogy az előző álaszoló az ősei szobályában a hugát a Rózsa wc-jében meg a feleségét b*ssza amig ottlent balhé lenne addig elugmálgatnék a Zsolti lányával.:D
2009. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
TÖMEGSÍR!!!!!!!!
2009. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tehát ez most annyival egyenlő hogy bemegyek győzike házába leülök a konyhába és elkezdek pofázni valameik söpredékkel??? :D
2009. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!