Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vettem kettő darab eredeti...

Vettem kettő darab eredeti kotyogót! Hány óra van?

Figyelt kérdés
Az van, hogy még mielőtt lett volna, azelőtt majdnem mindent megterveztem abból a szempontból, hogy jó lönne-é lakni, de sajna-bajna elb*sztam, ezért most csak a meglévő szibériai tigrisem kismancsát tudom simizni. Az állatorvos azt mondta, ha 3 napon belül nem jön, akkor bizony nem történhet meg a többek szerint fáradtságos munkával járó kényszertelen összetévesztés, ami abból áll, hogy később kell lennie egy ilyen piros keszkendőnek, amire ráterítjük a nagy sárga takarót. Ezidő alatt már eltelt a 3 nap, és nem tudom mitévő legyek...:( HÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁT NOOOOOORMÁLIS VAGYOK???
2012. aug. 4. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
elgurult a gyógyszered?
2012. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az nem lehet, mert szögletesen van sarkítva eme gyógyszer széle.
2012. aug. 4. 23:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Oktogánálisan nézve 12 kotyogó ad ki egy bergelórát, amely, mint tudjuk három nap. A piros tigrisállatot deriválva, majd azt formaaldehides hencserre téve orvosi látlehet.

Nem értem, Lak-Ni hogy jön ide, mert az egy kínai város, a Sajnai, meg egy bukott filiszter. Igaz, neki is volt egy kotyogós órája, de évekkel ezelőtt ellopták tőle. Később persze, megtalálták a Dugovits (Azelőtt Schönfeld) Tifusznál, Vanek B. Eduárd legnagyobb sajnálatára. Ezzel téveszthetted össze.

2012. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy srégen, de nehogy bástyasétány!
2012. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tehát akkor mindenféleképpen tájfürkészeti igazolvány kell ahhoz, hogy teljesmértékben meg tudjam határozni, hogy mi kell ahhoz, ami ténylegesen megváltozatná a semmiféleképességet? mert akkor elkezdek beíratkozni egy majdnem egyszerű titkosított lecsófőzőtanfolyamra, ami valójában nem is a lecsófőzésre tanít meg, hanem annál sokkal szövevényesebb marhaságokra, amit ember nem tudna elképzelni, miközben lecsót eszik fincsi frissen sült cipóval. persze ha nagyon drága egy ilyen tanfolyam, akkor károgni fogok, mint egy varnyú, amikor elefántot lát repülni, de mint tudvalevő, ilyen varnyú nincs. minden varnyú tiszteli a repülő elefántokat, amiknek az ormánya csodálatos ipari porszívócső, amely sohasem dugul el, mert lényűgöző hepaszűrő van benne, ugye?
2012. aug. 4. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a kotyogó lecsót úúúúútálom. Holnap, azaz húsvét szeneste egyébkéntis sokkal furmányosabb darázsfészkes fenébe menni kéne, ha nem esik.
2012. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!