Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha a Bidz-ről veszek egy...

Ha a Bidz-ről veszek egy darab ékszert aminek az eredeti ára $1,420 de én $160-at fogok fizetni érte, akkor ez utóbbi ár után kell adót fizetni vagy az eredeti után? És mennyit? Köszönöm a segítségeket!

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem Te azdsz el, hanem Te veszel, akkor miért akarsz utána adót fizetni?
2011. szept. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi: adsz.
2011. szept. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Az USA-ból rendeltem laptopot néhány éve és 20 vagy 25% volt a vám és igazolni kellett számlával, máskülönben ők mondtak volna árat rá és azután kellett volna adóznom. Ja, és a postaköltség után is vámot kell fizetni, ami eléggé felháborító szerintem.
2011. szept. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Egyébként vigyázz, hogy nehogy hamis ékszert adjanak el, ha ennyire olcsó. Az ékszereket is hamisítják! A belseje valami értéktelen fém és be van vonva arannyal.
2011. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Azt hiszem akkor mégsem veszem meg azt a gyémánt (?) gyűrűt. És akkor még plusz költségem is legyen (vám, áfa, akármi). Na, ne ! Még egyszer köszi mindenkinek ! :-)
2011. szept. 13. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!