Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Spanyolországban lehet beszéln...

Spanyolországban lehet beszélni a katalán kérdésről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos lehet, mert most olvastam, hogy az OKÖ (Országos Katalán Önkormányzat) elnöke, bizonyos Katalán Orbán elsikkasztott néhány millió Pezetát.
2009. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen viszonyba vagy azzal ,akivel beszél.Egyszer jöttek hozzánk látogatóba madridi srácok és megkérdeztem ,hogy miért van olyan nagy ellentét a katalánok és a spanyolok között..kellemetlen csönd következett,majd szidták őket aztán elterelték a témát ,ha teheted inkább ne feszegesd a témát...
2009. aug. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A katalánokról még mindig jobb beszélni, mint a baszkokról, akik robbantgatnak állandóan...
2009. nov. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az imént beszéltem róla egy madridival, ő nem tűnt feszültnek a témától. Elmagyarázta, miért van ez az egész, és kész. :)
2010. júl. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!