Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » SOS! Gulyás leves, túrós süti...

SOS! Gulyás leves, túrós süti összeillik? Még mi kéne egy tökéletes menühöz ezekkel? Milyen piát ajánlotok hozzá? (nem értek a borokhoz, de olyan legyen, amit Spanyolországban is lehet kapni)

Figyelt kérdés
KÖSZÖNÖM!!!
2011. jún. 18. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sangria az jó hozzá szerintem :)
2011. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ja,és a kaja az összeillik :)
2011. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is oké, hogy a leves és a süti össze-illik.

De én a kettő közé még beraknék valami egyszerű, sós, második fogást, mert ha így teszed az asztalra, nem tudom, hogy sütire hogyan fognak tudni inni.


Mondjuk jó a gulyásleves, de esetleg egy pár falat rántott máj, vagy rántott szelet, hasonló, amire valóban jóízűen isznak egy-egy pohár bort.

És a legvégén tenném asztalra a túrós sütit.

2011. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk menzán (Dunántúl) a gulyáslevest mindig pogácsával adták, együtt kellett enni. Nagyon fincsi így, de a más tájegységről szóló barátaim nem is hallottak erről. Elsősorban sajtospogi volt, de ettem tepertőssel is.
2011. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jaj de arik vagytok, hogy ilyen gyorsan írtok!:):)

Az a baj a plusz fogással, hogy nem igen lesz rá időm...jaj úgy izgulok:):) a spanyol barátomnak csinálom, mielőtt hazamegyek, hehe:):)

akkor sangria legyen??:D:D

2011. jún. 18. 11:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, és azért lenne gulyás leves, mert azt szereti, és régen evett, a túró rudit meg imádja, és ez egy olyan túrós süti, aminek túró rudi a neve:):) igaz, sok közük nincs egymáshoz, de finom:)
2011. jún. 18. 11:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökéletes!Gulyásleves kenyérrel,zsömlével,vagy rozscipóval,utána túrós süti,rá a bor,vagy boros kóla.
2011. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!