Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha meg szuz vagyok, es nem...

Ha meg szuz vagyok, es nem tudom hogy galaxy s3 at vagy iphone 4 et vegyek, akkor hany evesen veszitsem el, es kivel? Elmenjek esetleg prostihoz?

Figyelt kérdés
es ha nem megyek el prostihoz,milyen fogyasztotablettat ajanlatok,ami ugy fogyaszt le,hogy sportolnom se kell,es zabalhatok is mellette.es vajon lefogyhatok amig eljon a vilagvege?de meg elotte szivesen elmennek egy justin bieber koncertere is.de csak ha lehet ott szilvas buktat kapni.
2012. szept. 4. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Takarodj a kocsmába, aztán a prostikhoz, SÜRGŐSEEEEEN!!!
2012. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2012. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
komolyan?pedig szuz vagyok,es pasi.akkor megis elvittek volna az ufok tegnap?
2012. szept. 4. 20:16
 4/18 anonim ***** válasza:
szerintem először is nyugodj meg, aztán mond el szépen, h hány éves vagy?
2012. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
44
2012. szept. 4. 20:26
 6/18 A kérdező kommentje:
amugy hogy nez ki egy p.na?
2012. szept. 4. 20:27
 7/18 anonim ***** válasza:
ó, te szegény, akkor soványak az esélyeid, legalább azok soványok, nemde? menj prostihoz, nem fog kivetni magából a társadalom, az úgyis csak a prostikat bélyegzi meg, te ettől védve vagy, főleg ha lóvéd is van...még világvége előtt persze
2012. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
es ha iphone clonet veszek,akkor hova rakjam a piros elefantot a feng shui szerint?
2012. szept. 4. 20:32
 9/18 anonim ***** válasza:
ahhoz már nem értek, sajnálom, csak a szex/szerelem kategóriát használom, csak ahhoz van eszem, tedd ezt te is, kedves
2012. szept. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
es a koncert?
2012. szept. 4. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!