Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet kontrollálni harc...

Hogy lehet kontrollálni harc közben az indulatokat, hogy ne "veszitsem" el a fejem?

Figyelt kérdés
Gyakorolni kell, de hogy gyakoroljam harc nélkül? nem vagyok verekedös fajta de, hogy tudom elöre megtanulni azt hogy legyen onkontrollom ha bajba kerülök?

2011. dec. 18. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megtanulni harc nélkül. Vagy bunyó közben tanulod meg, vagy ilyen hihetetlenül higgadtnak születsz, mint én.
2011. dec. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:)...harc előtt ha mondogatod magadba hogy nyugi nem kell elkapkodni vagy valami ilyesmi az segíthet?
2011. dec. 18. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit igen. De ha figyelsz, akkor enélkül is higgadt maradhatsz. De ne vidd túlzásba, valamennyi adrenalin kell, hogy legyen löket.
2011. dec. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

adrenalin az hamar gyül nálam mert elég mozgékony vagyok.

Voltam már pár bunyóba de akkor nem rajtam indult hanem haveron. Az élyszaka belém kötött egy kb 190+ magas és min 120 kg emberke. Én 185 magas 73 kg és a kezét fére vettem nyugis voltam mivel vigyáztam hogy a italom ne cseppenjen ki :)

2011. dec. 18. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan velem is előfordult hogy elmentem szórakozni egy buliba és két verekedő közül a helyi portást fogtam meg és akartam kivinni :)

Önkontroll azt sok gyakorlással lehet elérni és talán meditációval.

Szerintem iratkozz be valami küzdősportra ,vagy vegyél magadnak egy bokszzsákot.

2011. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bokszszákon hogy tudom megtanulni az önkontrollt?
2011. dec. 19. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Bokszzsákon a feszültségedet vezeted le,ergo tehát ha ilyen helyzetbe kerülsz felszültség mentesebb maradsz az utcán is talán. :)
2011. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!