Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nő vagyok és szűz, elmenjek...

Nő vagyok és szűz, elmenjek férfi prostihoz?

Figyelt kérdés

A fiúk is ezen szoktak gondolkozni, akkor nekem is ezt kéne tennem? Nem járok sehova, nem ismerek fiúkat, szóval csak a férfiprosti maradt. Mit gondoltok?

Utána lenne tapasztalatom, jobb lenne, nem? Ha azután lenne egy pasim és szóbakerül az első alkalom majd hazudok neki valamit, természetesen nem mondanám el hogy prostival voltam.


2012. szept. 3. 13:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Én jól nézek ki és szívesen elveszem a szüzességed...ha csak nem vagy extrém kövér.
2012. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mutass képet, ha nem vagy csúnya ingyen válallak.
2012. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2012. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az előző 23éves fiú kérdező,csak kíváncsi a másik oldal véleményére is.
2012. szept. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
osztom
2012. szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy igazából bu.zi és így keres jelentkezőt.
2012. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Itt is fogsz ajánlatokat kapni szép számmal.
2012. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Remek lesz, az első pasidnál mindjárt egy kőkemény hazugsággal indítasz. Attól nem leszel rosszabb, hogy lefeküdtél valakivel csak azért, hogy ne legyél szűz (még ha sok értelme nincs is, csak egy rossz tapasztalattal több leszel), de attól igen, hogy ezt nem vállalod és hazudsz annak, aki ezt nem érdemli meg.

Hány éves vagy? 12? Mert annak az érzelmi szintjét ütöd meg.

Azért nincs pasid, mert gyerekként élsz és gondolkozol. És ezen az sem fog változtatni, ha nem leszel szűz.

2012. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt mindenki támogatja ha egy pasi készül ilyesmire, akkor mi a gond egy nővel? Ugyanaz a dolog csak fordítva.
2012. szept. 3. 14:01
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez a Te döntésed,de nem lenne jobb akkor már inkább a pasiddal elveszíteni ha lesz?
2012. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!