Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Jaj nem most mihez kezdjek?...

Gréta9812 kérdése:

Jaj nem most mihez kezdjek? Már nagy a baj!?

Figyelt kérdés

A macskám egy Gonosz beszélő állat aki el akarja lopni előlem a világuralmat!!!És megkötzött a pincében...

Háá segítség most veribelea fejem a laptopbaaajhdbjhjkxchvjxhjkxvbcg hgcjyxcgyjchyxjg..



#jghg.bjcjbc
2012. szept. 6. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, azt hiszem nagyon nagy baj van. De nem a macskával... :)
2012. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy az a szerencsétlen állat a pincéig menekült.
2012. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Micsoda?! Én sejtettem, hogy nem lehet megbízni ebben a macskában. Nem fogom hagyni hogy ellopja előlünk a világuralmat! Ne aggódj már küldöm is a segítséget!

-Dalekok készüljetek az ellenség megsemmisítésére!!

2012. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ilyen lekezelő vagyok, de mégis hogy jutott eszedbe kiskedvencnek macskát választani, miközben mindenki tudja, hogy állandóan világuralomra akarnak törni? Nem értem az ilyen embereket, basszus, mit akartok ti mégis? Egy nagy felöklendezett szőrbolygón akarsz élni? Legyen már eszed...
2012. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
rendben 3-as...köszi jajne már megint jghjcdhstzdbtfbgrtfbs542kljufs-.bkh,opasdnvz5x ea5xbusfbsdfhs
2012. szept. 6. 16:04
 6/17 A kérdező kommentje:

Muháháhá...Én magyok az... a macska!

És most elmondom mik a terveim és senki ismétlem SENKI nem álíthat meg engem! A földön lévő embereket átváltoztatom macskává és még pár embert meghagyok szolgának.Viszont aki ellent mer szegülni annak Rossz Ismétlem ROSSZ következménye lesz... MUHAHAHAHÁÁÁÁ!


Miau,MIAU,MIAU

2012. szept. 6. 16:06
 7/17 anonim ***** válasza:
Te a pokémonos Miaú vagy? Na mindegy, ha átváltoztatsz, én nagy dús farkat és mosómaci mancsokat szeretnék.
2012. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

# 7 te nem hódolhatsz be egy macskának! Te emberi lény vagy, nem hagyhatod hogy egy nyávogó szőrgolyó uralkodjon feletted!

Ide figyelj te macska add meg magad és engedd el a kérdezőt különben nagyon csúnya véget fogsz érni! Kapsz öt perc gondolkodási időt.

2012. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

És kapsz viszkászt is.


Nem hódolok be, de hát... Most tényleg választanom kell? Embernek vagy macskának hódoljak be? Inkább leszek tejfölösszájú.

2012. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lejárt az idő. Hogy döntöttél?
2012. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!