Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagy hajtás után kiégés. Mit...

Nagy hajtás után kiégés. Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok. Az egyetemen ez volt a 2. évem. Egyetem előtt 2 évet dolgoztam, az is elég hajtós időszak volt, most az egyetem is nagy hajtás, gyakorlati munka tavaly nyáron, plusz mellette a munka, ami fizet is. A vizsgaidőszaknak vége, a munkának vége, az állásom megszűnt. Ilyen velem gimiben nem volt, hogy itt a nyár, és lenne időm, amire akarom. De úgy érzem, kiégtem, csak feküdni van kedvem. Külön élek a szüleimtől, ösztöndíjból és a keresetemből tartom fenn magam, van még némi tartalékom is, de már munkát keresek a neten, sok helyre küldtem be az önéletrajzom, de sehonnan nem jeleztek vissza.

Itt van a tömérdek idő, és nincs erőm, kedvem bármit kezdeni magammal. Borzasztó érzés. Úgy érzem, kiégtem, üres vagyok, nincs célom, és várom, hogy elkezdődjön megint az egyetem, és lediplomázhassak. Arra sincs kedvem, hogy rávegyem magam a takarításra, holott ez régen akkor is ment, mikor már reggel 5 óta talpon voltam. Most meg mintha minden mindegy lenne addig, míg legalább a suli nem kezdődik, nagyon szenvedek. Hogy vegyem rá magam, hogy történjen valami, csináljak valamit? Borzasztó ez a kiégés. Segítsetek, kérlek. Köszönöm.


2011. júl. 6. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt, vagyis ez az érzés. kellett pár nap míg lenyugodtam. Eljárkáltam a barátnőimmel, meglátogattam a rokonokat, ÉLVEZTEM h szabad vagyok. HA aludni van kedved tedd azt, de ne gubózz be. Én elég hamar ráéreztem a szabadság ízére :)
2011. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy jön az érzés, az a rég nem érzett szabadságérzés. De 2 hete nincs sehol, csak fekszem és alszom, enni sincs kedvem. Nem vagyok depressziós, csak kiégett. Tudok nevetni, ha valami vicceset olvasok, vagy látok a tv-ben, meg néha egész jó a hangulatom. Csak semmihez nincs kedvem..
2011. júl. 6. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
vannak barátaid? menjetek el moziba, vagy beülni egy kávéra. Erre ha sikerül rávenned magad, akkor elindulsz az úton
2011. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is tudatosítanod kellene magadban, hogy szabad vagy mint a madár. Menj el csellengeni csak úgy, céltalanul és nézegess mondjuk kirakatokat. Ez egy tipikusan ráérő ember tevékenysége szokott lenni, szóval hátha ezáltal "észbe kapsz" :D
2011. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!