Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Adódott egy nagy problémám....

Adódott egy nagy problémám. Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés

Szóval, az az én bajom, hogy mindenki kerül engem, nagyon magányos vagyok. Mikor ki akarok menni napozni, elmegy a Nap és tök hideg lesz. Ebből adódóan nem tudok lebarnulni, s inkább magamra öltöm a fekete csuklyámat. Mikor látok egy szimpatikus társaságot, és csatlakozni szeretnék hozzájuk, hirtelen mind szomorúak és letörtek lesznek. A szerelmi ügyeimmel is gondok vannak, mert senki sem szeret velem csókolózni, az összes eddigi párom belehalt, kilehelték a lelküket.

Mit tehetnék???

Üdv, egy magányos dementor :(



2012. szept. 9. 16:31
 1/5 anonim válasza:
100%
Menj el egy orvoshoz aki jártas a patrónus idézésekben
2012. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első: de akkor nem fog megölni engem? :O Azért meghalni nem akarok, van egy jó melóhelyem az Azkabanban. Csak a magánéletemmel vannak gondjaim.
2012. szept. 9. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
ezek szerint te eddig csak vörhenyesekkel randiztál?
2012. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem. Az egyetlen személy, aki nem halt bele a csókomba, egy Nasgul volt, de aztán rájött, hogy meleg, és megcsalt Gandalffal.
2012. szept. 9. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd el a kaszát, aztán porcsík, mert eleresztem a Bodrit!...
2013. máj. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!