Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudnátok mondani szivatásokat?

Tudnátok mondani szivatásokat?

Figyelt kérdés
haverom(fiu)sokszor megszivatott már, szertném visszaadni:D
2012. szept. 22. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
töröld képen!
2012. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nemrossz:D, de azért vmi kreativabbra gondoltam:D, jah és még annyi h barátnője is benne lenne a dologba
2012. szept. 22. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Játszasd el vele ezt a játékot: [link]

Ez olyan, hogy az egérrel végig kell menni a labirintusban, de az az érdekessége, hogy egyszercsak kidob egy ijesztő fejet visítással együtt, úgyhogy megvan a szivatás.

Tipp: a hangerőt állítsd maximumra.

2012. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt a labirintusos szart már mindenki ismeri.
2012. szept. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

buliban, miközben a csajt fűzi menj oda hozzá, és jó hangosan, hogy mindenki hallja üvöltsd a fülébe, hogy "Zsóóti (vagy ahogy hívják), most szóót a báttyád, hogy menny haza és vigyed haza neki a nájki cipőt, mer' ő is el szeretne jönni a diszkóóóba...!"

Vagy csak szimplán annyit, hogy "odááb kééne áááni a traktorraa' mer' nem nem tunnak kijárni...'

Retro beszólások de ütnek. Csak aztán fuss a haver elől gyorsan.

2012. szept. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem lehet olyat is, hogy az éppen csak nyitott ajtó tetejére teszel egy edényben vizet,aztán megvárod, míg bemegy, én főiskolás koromban ezt annyiszor megszívtam :)

De az Amélie csodálatos élete c. filmből is lehet ötleteket meríteni :)

2012. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vizet ne mert ha a vízzel teli edény esik a fejére az nem vicces lesz hanem fájdalmas !
2012. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Inkább vicces, mint fájdalmas, mert nyilván nem agyag vagy üveg edényben, hanem műanyagban fogod odatenni, és ajtómozdításkor egyből borul, tehát mire hozzád ér, addigra üres...

Ja, és mint mondtam, már átéltem párszor, és valahogy nem haltam meg...

Inkább a hideg miatt kell már ezzel vigyázni ilyenkor, hazamenni nem vicces vizes ruhában.

2012. okt. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az edényesről:vágd le egy műanyag palack tetejét, és az nem üt nagyot;)
2013. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!