Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a legviccesebb dolog amit...

Mi a legviccesebb dolog amit valaha csináltatok?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 17:52
1 2
 1/14 Mészáros Benjamin válasza:
80%
Egyszer nyáron a haverokkal kimentünk a szeméttelepre kerestünk egy ajtó nélküli hűtőt majd kivittük az erdő alá ahol volt egy folyó féle dolog amiben nem folyt hanem állt a viz. A hűttőt beleeresztettük a vizbe kerestünk egy nagyobb botot ami leér a viz aljára és azzal tomogattuk magunkat a vizben. De nem ez volt a vicces hanem az amikor rávettem magam hogy beleszállok én is és bementem a közepére akkor eltörött a hűttő és elsüllyedt én pedig csurom vizesen gyalogolhattam haza 4 km-t mert a biciklim kereke kilyukadt a szeméttelepen.
2012. nov. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Én múlt hétfőn úgy bebasztam, hogy nem találtam haza.


És kérdező neked?

2012. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Helyesbítenem kell: Vasárnap.
2012. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
a hétfő kimaradt ???? :)
2012. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen. :D
2012. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
nekem az volt amikor annyira nevettem hogy a tej az orromon folyt ki
2012. nov. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
én a császármorzsát permeteztem ki az orromon
2012. nov. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
76%
egyszer betepve mentunk az utcan jon szembe az osztalyfonokunk az osztalytarsam meg :Jo estet ... Es kozben rohogot majd raesett egy autora...megvolt a masnapi osziora tema
2012. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%

Egyszer a WoW-ban beszóltam egy 10 éves csicska gyereknek aki legyőzött, hogy "noob, megb@sztam anyádat".


11/F

2012. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%

2 jutott eszembe

1. egyszer diszkóból hazafele kitörtem egy zsákutca jelzőtáblát aztán hazahoztam és befektettem a kocsi alá, másnap nem tudtam hogy került oda, csak ahogy haver mondta

2. haverommal téptünk és ittunk is, majd hugyoztam az árok szélén és beleestem a tócsába, aztán hazajöttünk és véletlenül körbehánytuk a fürdőt, végül én a wc be hánytam ő a kádba, ezen röhögtünk hányás közbe

2012. nov. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!