Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legundorítóbb,...

Mi volt a legundorítóbb, legbizarabb dolog amit valaha ettetek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Élesztő. :D
2012. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Spenót.
2012. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ettem már béka combot, csigát, és sült tücsköt rizzsel, a legszebb az, hogy ezek közül mind isteni finom volt:)
2012. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
nyers mikroba előmelegített élesztő
2012. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Uhh békacombot én is ettem és finom volt sőőőt ettem polipot is na az is finom volt.:D
2012. jún. 17. 22:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
száraz földigiliszta, kicsi voltam, már nem emlékszem, de az idősebbek még mesélik.
2012. jún. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem romlott mustár, polip, meg 2 éves koromban megkóstoltam biliből a pisimet. de egy ismerősöm kis korában megette a tyúkszart is :D
2012. jún. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a szomszéd kislánynak készítettem sárpogácsát káposztalepkével meg mésszel,és állítottam neki,hogy ez a manna.Voltam vagy 6-7.Az ex pasim meg egyszer halálra röhögtetett,hogy télen szopogatták a disznóólról lelógó jégcsapokat,és nem értették,hogy mitől húgy ízű...:D
2012. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Penészes cuccok, romlott cuccok, melóba is sikerült mostanában elvinni egy kissé penészes kenyeret, de csak kb. a negyedéig jutottam, inkább nem ettem estig.

A rántással készülő cuccokat utálom, anyósom imád minden berántani, minden főzelék, leves tiszta lisztes trutyi, fujj..


Én az élesztőt szeretem, tejjel tökjó, amikor csinálok vele valamit mindig enni szoktam belőle. B vitamin is van benne, más szedi a méregdrága élesztőtablettát.

A spenótot régen nem szerettem, most ahogy én csinálom szeretem, de rántással nem.

A tenger gyümölcseivel és a békával sincs bajom, japánban elég sok fura dolgot megetettek velem, inkább nem akarom tudni mi volt, de nem volt rossz.

Kiskoromban arra emlékszem, hogy homokot, virágot és füvet ettünk és valami fának a bogyóit oviban. Meg kutya, macska és rágcsálókaját, de pl. a tengerimalacvitamin tök finom, nekem is szép lesz a szőröm tőle :D

2013. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
looool én ettem kakasherét
2013. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!