Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Legviccesebb dolog ami valaha...

Legviccesebb dolog ami valaha megtörtént veled?

Figyelt kérdés
nevessünk együtt
2010. nov. 16. 21:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez kicsit gusztustalan lesz...


Kb. hetedikes lehettem, amikor eléggé megvoltam fázva. Irodalom órán lapozgattam a könyvet. Majd a mellettem ülő elkezdett vicceket mesélni, meg bökdösni. Elkezdtem röhögni, amikor egy hosszú és nyúlós orrváladék hagyta el az orromat :D

Ez önmagában is égő helyzet volt. A röhögőgörcs akkor jött, amikor odaragadt az irodalom könyv lapjához, lehetnyit felemelte, vagy "visszaugrott" az orromba...


Nagyon szégyelltem magam miatta, de beteg voltam :D

2010. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
A legelső utam Angliában, mikor buszon voltam és segítséget akartam kérni,mondtam nem tudok jól angolul, de a segítségét szeretném kérni (ez ilyen betanult angol szöveg volt), és megkérdezte honnan jöttem, én meg rávágtam gyorsan, hogy I'm Hungary (ájm hángri, ami kiejtve annyit jelent, hogy éhes vagyok) ésa buszsofőr bácsi akkor oda nyújtott hozzám egy kekszet, ami elég ciki volt, mert tele volt a busz, és akkor mentegetőztem, hogy nem I'm Hungary, hanem I'm from Hungary, mert így már azt jelenti, hogy Magyarországról jöttem!
2010. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
44%
XD
2010. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
95%
Tinédzser lányként volt egy rossz szokásom.A rágógumiból mindig jó nagy lufikat fújtam amíg ki nem pukkadt..Sokszor a barátnőmmel azon szórakoztunk,hogy ki tud nagyobb lufit fújni.Nos ezt a rossz szokást csináltuk a buszon is.Itt történt,hogy a buszon utazva mi álltunk,és fújtuk a rágógumi lufikat de előttem lévő ülésen egy nő ült egy nagy kalappal a fején.Olyan lelkesen fújtam a rágót,hogy egy szép lendülettel a nő kalapjára köptem a rágógumi lufit.Annyira röhögtünk,hogy amikor szólni akartunk a nőnek,hogy levennénk a lufit a kalapról,leszállt a rágómmal együtt.El tudom képzelni milyen ideges lehetett mikor megtalálta..
2010. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok. Életem első mosását szeretném elmesélni.


Szóval mai napig kapható a forgalomban az a nevezetes Trendy öblítő. Valahogy mindig untam, hogy anyám sosem azokat a göncöket mossa ki, amiket szeretnék felvenni illetve, hogy mindig mosóporszaga van a ruháknak, vagy kiteregeti a konyha elé, s a zsírszag meg megy rájuk.


Szóval 16 évesen kezembe vettem életemnek ezt a "részét". Férfiasan megvettem az öblítőt, s mivel annyira nem tudom kezelni a mosógépet, meg csak öblítésre volt szükség, ezért egy 12 literes vödröt vettem, amit csurig öntöttem vízzel, miközben benne áztak a ruhák.

Az öblítőn fel volt tűntetve, hogy mennyi az adott mennyiség bizonyos vízmennyiséghez. Beletettem. Szagolom a vizet (!!!) semmi. Megy még egy kupak. Akkor se semmi. Akkor már kicsit ideges voltam, hogy ilyen sz*r öblítőt vettem, na akkor menjen bele két kupakkal. Négy kupak után enyhe illata volt a víznek... Addig-addig öntögettem bele, hogy elég jó illat lett a szobában.

Elhasználtam a 2 liter öblítő felét. Nagyon jó illat volt az udvaron is, anyám meg is jegyezte. Minden ruhám kimosva, reggel felkapom, szagolom magam milyen jó illatom van. Persze ezt végig vittem az egész városon...


Nagyon büszke voltam az első mosásomra. Azonban felszálltam a buszra, s ott volt a zárt légtér... Jujjj... Nem volt annyi eszem, hogy leszálljak és hazamenjek, így mentem be egy 1200 fős iskolába, s az egész suli tőlem bűzlőtt!

2010. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
95%

Kilencedik osztályban volt egy tanárom.aki sportoló volt,mindig röplabdázott szünetekben..

Egyszer lógni akartam az órájáról és azt találtam ki hogy röplabda meccsem lesz.(gőzöm sem volt róla hogy egyáltalán hogy kell azt játszani..)

Elengedett,én serényen pakoltam össze a cuccaimat,mikor kiléptem volna az ajtón,megkérdezte hogy: amugy milyen pozíciót töltök be a csapatban??Erre Én : ŐŐŐŐŐŐŐŐŐ hátvéd:):)

Mondanom sem kell hogy elsüllyedtem volna szégyenemben:):)

De elengedett.....:)

2010. nov. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
100%

Nekem is volt ilyen megfázós pillanatom:)

Ülök a buszon,iskolából hazafele...

Dugig volt,állóhely sem maradt már...

Erre tüsszentek egyet,és a takony szó szerint a velem szemben ülő lányra esett:)

annyira szégyelltem magam,hogy még a zsepimet sem találtam,a lány meg visitozott hogy ffúújjjjj....

Visitozott körülöttem mindenki a nevetéstől.Csak én sírtam el magam a szégyentől...:)

2010. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, h ez volt-e a legviccesebb, de pl. ma a boltban álltam a pénztárnál, és a pénztáros kérdezte a biztonsági őrtől, h hol van xy (az egyik másik pénztáros)...erre meg az őr...hát....sajna épp sz@rik (így) lol
2010. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
95%
Az én történetem tavaly télen játszódott, amikor reggel munkába indulva, a lépcsőre rakódott jégen megcsúsztam és 4 lépcsófokot estem lefele a gerincemen landolva. Úgy megütöttem , hogy egyszerűen nem tudtam megmozdulni vagy 5 percig. Mivel a főbejárat az utcára néz és a házamtól 20 méterre ott a bolt, igen vicces látvány voltam az emberek számára amint fekszem -10 fokban a lépcsőn. Persze a szomszéd is akkor tud arra járni, megkérdezte: nem hogy elestem? Mondom nem , én így szoktam lejönni a lépcsőn. Röhögés hegyek és aznap otthon is maradtam kipihenni ezt a megrázkódtatást. A másik rá egy hétre történt a hátsó teraszon. A lépcsőnél van egy korlát azért, hogy ne jöjjön fel az eb. Viszem ki a szemetet, persze nem nyitom ki a korlát kapuját, átbírom én lépni. Hát nem sikerült, a lábfejem beleakadt a korlát tetejébe és azzal a lendülettel pofával előre estem a járdára 1 méter magasból. Párom rohan ki, hogy mi történt, mondtam ne aggódjon, már az esések terén edzésben vagyok. :)
2010. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
én vendégségben aludtam, és megkaptuk többen a haverunk kishúgának a szobáját. Reggel elkezdtem átöltözni, és ráültem egy kispárnára, mert hideg volt a föld. Később vettem észre, h kissé átáztam, és a kislány kedvenc párnája csurom vér...nagyon ciki volt, mert nem jött ki igazán. szegény gyerek...
2010. nov. 16. 22:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!