Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy akasszunk ki egy rendőrt?...

Hogy akasszunk ki egy rendőrt? :D Csak poénból

Figyelt kérdés

nem érdekel hogy hülyeség meg nincs e jobb dolgom értelmes válaszokat légyszíves :D poénnak kell venni aki nem veszi annak ne írjon ide :D

Nem akarom hogy bevigyenek meg hasonlók csak úgy egy kicsit felidegesíteni :D



2012. nov. 10. 20:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

hát ezek nem kiakasztások.... én sok rendört ismerek így egyszerübb....

pl: közuti ellenörzéskor 2-n 1 motorral buko nélkül mész. majd amikor leint a rendör azt mondod neki hogy :"ne integess így is alig férünk el."

meg ilyenek... de 14 évesen ne probáld ki....

2012. nov. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
17 vagyok nem 14 xD motorra most csinálom a jogsit :D am szoktam motorozni :DD
2012. nov. 12. 14:04
 13/15 anonim ***** válasza:

hozzávaló : 1 db fél literes flakon, (kupakja az ilyen felhúzhatós legyen amit a kisgyerekeknek szoktak adni) illetve víz a flakonba


állj oda egy fához és rakd a fütyidhez a flakont és kezd el nyomni hogy jöjjön belőle a víz és picit játsz mintha könnyítenél magadon erre oda jön a rend őre hogy maga meg mit képzel " elnézést csak alig jött a víz belőle" persze az is lehet hogy lesz*rja hogy mit csinálsz :D de szerintem ez poén és ez másokkal is jó:D

2012. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Rendőri düh provokálásáért megütheted a bokádat.Mit tudtok ti a törvényekről? Ezer és ezer ága van a paragrafusoknak ami alátámassz, hogy büntethető ez is, és még csak nem is gondolná senki, hogy maga alatt vágja a fát bárki aki ezzel megpróbálkozik, hogy idegesítsen egy rendőrt.
2013. jan. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#13 ez neked poén? Az baj:)
2013. jan. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!