Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? A párom az utóbbi időben "hanyagolt", ami fel is tűnt, de ráfogtam, hogy ez egy ilyen időszak. Belelestem a facebook üzijeibe előtte, mert ő is tett már ilyet, én most csak poénból. Itt kezdődik a kérdésem leírása.

Figyelt kérdés
Egyszer találkoztam egy szabadtéri programon egy lánnyal. Sokat beszélgettünk, szimpatikus volt. Mint kiderült (most olvastam..) ezt a lányt a párom is ismeri, sőt már le is fektette előttem. Most azonban a 400 üzenetből válogattam és a párom a következőket írta: "csíplek" "ha van a barátnőm, ha nincs, veled nem szeretném megszakítani a kapcsolatot" "tuti még mindig én vagyok a férfi ideálod, valld be" stb. Ami fáj, hogy én erről a lánynak meséltem a páromnak. Így derültek ki ezek. Fél éve vagyunk együtt és ilyen titokra bukkantam rá. Mit gondoltok erről? Összevesztem a párommal, órák hosszát sírtam.
2012. aug. 20. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ejtsd. Az ilyen alakokat nem erdemes szeretni, akik a hatterben suttyognak, mikozben van csajuk. Lehet, hogy kezdetben faj, de ez igy jobb neked, es neki is. Esetleg a feszultseget levezetheted bosszuallassal, vagy kezdj bele pasifogo korutaknak.
2012. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ez eléggé gáz.

Szerintem nincs értelme, hogy folytassátok a kapcsolatotokat!

Ez biztos nem egy félreértés????

2012. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amit az első mondott az jó tipp. Mert azért engeszteld ki magad valahogy. Állj bosszút vagy amit akarsz, rád bízom (:
2012. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megígértettem vele, hogy soha többé nem aláz meg. Mert ezzel úgy érzem azt érte el... Azt mondta befejezte, mert én fontosabb vagyok. Beszéltünk többet is, de most ez a lényeg. Úgy érzem mostantól én is lazábbra veszem a dolgokat. Eddig űztem minden férfit a közelemből, mert fontos a párom. 1 hét alatt ketten is randira hívtak a munkahelyemen a vendégeim... Vagy éretlen lenne ez a visszavágó?
2012. aug. 20. 22:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség lenne visszavágni... egyrészt gyerekes, más részt ha már ő hülyeséget csinált, akkor legalább te ne csinálj. Szerintem ne hallgass az első 3 kommentre, nem kell dobni, beszélni kell róla(bár láttom megtettétek). Az sosem jó, ha úgy oldanak meg egy problémát, hogy nem beszélik meg. Lazábbra szerintem ne vedd a dolgokat, akkor csak szenvedni fog a pasid(ha szeret), az egy dolog hogy most te szenvedtél, de ha szeretünk valakit akkor se akarjuk bántani, hogyha ő bántott minket, nem? Legyél vele őszinte, kérd meg, hogy legyen ő is az, legyetek toleránsok, beszéljetek meg mindent, és élvezzétek az életet, egymást, ne csaljátok meg a másikat, ha úgy gondoljátok, hogy már rossz az egész, más kell, nem élvezitek, akkor érdemes abba hagyni, de addig nem.
2012. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jót írtál, de miközben olvastalak kiábrándultnak éreztem magam. A páromban az a baj, hogy neki csak mondani lehet és nem beszélni. Alig mondott valamit... Amikor szomorú vagyok csak ül és néz, várja, hogy elmúljon. Voltunk esküvőn, a lagzin ott is hagyott magamra... Nekem pedig ennél több érzelem kimutatás kellene. :(
2012. aug. 21. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!