Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha leqrváznak poénból, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leqrváznak poénból, de tényleg vicces szitu volt, akkor le kellett volna oltanom a srácot?

Figyelt kérdés

van egy srác. kihasznál, de én szeretnék komolyabbat, de most sajnos csak ez van.

nos, volt egy szitu, teljesen vicces, ellent mondtam önmagamnak, megkavartam kicsit a srácot, ami viccesen jött ki és erre kaptam.

a helyzet poénja miatt pont nevettem, amikor ezt kimondta. így hirtelen le sem reagáltam igazán. csak annyit mondtam, azt is kedvesen :(, hogy azért óvatosan a szavakkal.


vélemény?


2012. aug. 30. 17:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ott van, negyedik szó.
2012. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy poén volt?
2012. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
a srác épp a helyzet poénját értékelte viccesen és ezt nevetve vágta hozzám,amikor pont én is nevettem. szóval együtt röhögtünk és közben.
2012. aug. 30. 17:43
 4/18 A kérdező kommentje:

de bizti volt benne olyasmi is, hogy tartása nem sok lehet felém, tekintve, hogy kihasznál.


csak most nem tudom hogyan vágjak vissza ha megint találkozunk. ami hasonló lehetne.

2012. aug. 30. 17:45
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha poénból tette, akkor nem kell ügyet csinálni belôle, hiszen a srácok a laza csajokra buknak, akik nem vesznek mindent komolyan. Ha az emberekkel nevetsz, akkor nem adsz nekik lehetôséget, hogy RAJTAD nevessenek. Azonban, ha bánt amit mondott (ami ebben az esetben teljesen érthetô), akkor beszélj vele. Hidd el, még nem késô!
2012. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ha majd keres gondoltam megemlítem neki. de ezzel olyan, mintha valami gyengeségem árulnám el.. ezért is gondoltam valami rafkósabb dolgot kellene kieszelni.
2012. aug. 30. 17:47
 7/18 anonim ***** válasza:
Annál hogy leqrváznak csak egy gázabb van ha ügyet is csinálsz belőle. Főleg ha poén volt bár ebben az esetben nem is annyira alaptalan ez a megállapítás.
2012. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen megemlítheted neki, hogy ilyet azért nem kéne. A lényeg a határozottság. És pont azért, hogy a tisztelet meglegyen. Lehet lazának lenni, az tényleg jó dolog, de adják meg a tiszteletet. Én biztos egyértelműen szóvá tenném.
2012. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd be, hogy nem vagy az ne feküdj le vele sem.
2012. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

egyelőre csak a szex miatt akar találkozni velem sajnos. csak annyi időm van őt formálni, beszélgetni, meggyőzni. különben fel sem hívna.


szóval a szexszel párhuzamosan kell bemutatnom magam.

rövid idő alatt.


eljátszottam a bizalmát. mondta hogy azt szinte lehetetlen visszaszerezni, látni sem akart.

ez már haladás, hogy eddig egyáltalán eljutottam vele.

2012. aug. 30. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!