Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nem bízok a gumi-óvszerekben,...

Nem bízok a gumi-óvszerekben, mert annyi mindent hallottam már. Viszont nem akarok terhes lenni. Ha a fogamzásgátló tablettát belehelyezem a gumi-óvszerbe mielőtt azt a barátom farkára húzom, akkor tuti, hogy nem leszek terhes?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
tuti :D
2009. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben bevenném a fogamzásgátló tablettát, a barátom farkán lévő pici lyukat pillanatragasztóval betömném, a felfújt óvszert meg a fejemre húznám,hogy ne kéküljön be az arcom,mikor pofán vág... így nem leszel terhes:)
2009. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
mekkora ötlet........................... :D
2009. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
33%
mivaaaaan?ezt hogy képzelted?de komolyan?nem is értelek.
2009. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
77%
vannak még beteg emberek,beteg kérdésekkel.
2009. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Helyezd a tabit a gumiba, aztán rakd a polcra, és szájjal csináld a párodnak, akkor tuti nem leszel terhes!

Csak nehogy béka nőjön a hasadba!

2009. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez az utolsó tipp hasznosnak tűnik. ha gumival szopom le, akkor gumibéka lesz? mert igazit most nem szeretnék.
2009. aug. 17. 01:48
 8/8 anonim válasza:
szerintem ha gumiban szopot akkor batman lesz :\
2009. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!