Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló gumi vagy...

Fogamzásgátló gumi vagy valami más, anyukák ti mivel védekeztek? Miért emellett döntöttetek, és mikor szültetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Spirál, mert nem szedhetek gyógyszert egy hormonális betegség miatt, a gumi meg annyira fura lenne már. 2 év 4 hónapja és 10 hónapja is szültem. A kettő között (ez 7 hónap volt) megszakítással voltunk együtt, mert tudtuk, hogy az sem baj, ha jön a tesó. Ettől függetlenül, akkor jött ,amikor már tényleg miatta voltunk együtt.
2010. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gumival. 2008-ban szültem. Régen gyógyszert szedtem, aztán elkaptam egy jó kis fertőzést, ami miatt muszáj volt gumit használni. Mikor már meggyógyultam tervben volt a baba, akkor arra a kis időre nem akartam újra elkezdeni. Most újra gumit használunk. Egyrészt még szoptatok és nem akarok gyógyszert szedni, jövőre szeretnénk újra babát, így feleslegesnek is tartom újra elkezdeni, valamint nagyon sokba kerül és mi nem vagyunk együtt olyan sokat, hogy anyagilag megérje. Spriál gondolatától is irtózom (attól függetlenül, hogy tudom már mások mint régen). Megszakításosban annyira nem bízok. Tehát nekünk bevált a gumi! :)
2010. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1,5 éve szültem. Gumival védekezünk. Nekünk nincs bajunk vele, és jóval olcsóbb a gyógyszernél. Kisfiam születése előtt majd 10 évig gyógyszert szedtem. Egyébként az árán kívül azzal sem volt gondom.
2010. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!8 hónapja szültem és én szedem a gyógyszert.Mi egyenlőre nem is tervezzük a tesót legalább 4 évig így ez tünt a legegyszerübbnek ha mondhatom ezt.azert azt nem mondanám h a legolcsobb is de ez van....
2010. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mirena hormonos spirál!Nem tervezünk tesót ,de ha terveznénk,akkor csak levtetném és már jöhet is!Drága,de ez a legjobb megoldás számomra!Tuti biztonság,és kényelmes!
2010. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én is 8hónapja szültem,és gumival védekezünk. Nekem 3éven belül úgy sem lehet szülnöm a császárom miatt,ezért szerettem volna fogamzásgátlót szedni,de a párom ellenezte. Írt fel a dokim receptet dátum nélkül,de nem váltom ki.

Köszönöm a válaszokat.

2010. okt. 21. 13:55
 7/9 anonim ***** válasza:

kúp+megszakítás. Fogamzásgátlót nem akarok szedni a hormontartalma miatt és mert nagyon megbízhatatlan vagyok a szedését illetően, a gumi kényelmetlen és iszonyatosan költséges (napi 2 szeretkezés mellett), szeretnék még gyereket ezért spirál szóba sem jöhet, mást nem nagyon ismerek, ez viszont bevált. Amúgy 6,5 hete szültem.

22/L

2010. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak!Napi kettő????De irigy vagyok!!!:)))Nekünk havi kettő is alig jön össze!4 hónapos a babám
2010. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A gumit csak óvatosan!Nálunk elszakadt és most lehet, hogy terhes vagyok ismét.Kisfiam most 16 hónapos.
2010. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!