Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mondanátok vicces, érdekes...

Mondanátok vicces, érdekes szituácoókat, amik veletek történtek?

Figyelt kérdés

nagy tévedések, bármi, ami vicces, kínos, ciki, poénos jöhet.

:)


2009. aug. 14. 08:13
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
2009. aug. 14. 08:13
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
reggel beszorultam a WC-be
2009. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még általános isibe jártam, mentem, hátamon a nehéz táska. Már hetek óta a suli előtt a betont feldózerolták, hatalmas gödörben munkások dolgoztak, és egy falappal letakarták, hogy a kapun betudjunk menni. Természetesen ÉN beleestem a gödörbe, úgy próbáltak a melósok kirángatni onnan. Nagyon ciki volt.
2009. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
kizártam magam a házból
2009. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én múltkor vtam egyik haveromnál azt megkínáltak pálinkával..de mondtam az anyjának h koszos a pohár..erre mit csinál..XD elveszi, beleköpött 1et kitörölte vmi ronggyal töltött egy új páleszt azt visszaadta..na mondom magamba h na ezt akkor most ki a f***om issza meg..XD Aztán mondtam neki h ja elfelejtettem h én nem is szeretem a pálinkát..Inkább sört hozzon de NE pohárba mert én üvegből szeretek inni. XD

17/F

2009. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

:D ez az utolsó nagyon komoly.

nyugodtan írjatok még.

2009. aug. 14. 10:47
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Előző vok...Idén voltam nyári munkán azt egy házat újítottunk fel..azt a Tercsi (főnök)már gyanakodott az 1ik munkásra h ittas..odament azt megkérdezte tőle h ittál?

-Há itt álltam a Tibi meg amott tolta a betont... nézett ám a Tercsi..jólvan akkor aszongya XD

2009. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Meg múltkor voltunk strandon..azt a Tóth imike..a legnagyobb alkoholista errefeléXD holt részeg volt azt mondták neki a pénztárnál h ne menjen a ketteshez mer még töltik..volt benne kb 10 centi víz..XD az meg mit csinál...egyből odament hogy ő majd fejest ugrik..XD Mondta is a Csernák gabika h ahogy meglátta hogy fut a medence felé már hívta is a mentőketXD

17/F

2009. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%

valamelyik nap..egyedül itthon ^^

kb hajnali fél 4 környékén..még tv-t néztem..x)egyszercsak arra lettem figyelmes hogy valaki van még rajtam kívül a szobámba..valami mocorgot..felkapcsoltam a villanyt..néztem a villanyt..és akkor láttam meg hogy a szekrényem tetején lévő energiaitalos dobozokon valami zöld van...akkor láttam meg hogy egy sáska..de basszus majdnem akkora volt mint a mutatóujjam..perszee egy órát csatáztam vele mert kemotoxot nem tartunk itthon (-.-")..hajlakkal akartam lefujni :D:D:D

hátfujtam..igrált ide oda..egyszer elkezdtem bőgni..mert undorodom az izeltlábúktól..és felhivtam a haveromat(aki szinte a már a Bátyám)..hogy mit csináljak vele?...ő mondta hogy nyissam ki a bejárati ajtót.mert jön..jó kinyitottam.bemegy a szobámba és egy egyszerű mozdulattal papirzsepivel összenyomta...fleeeeee..aztán néz rám..és kérdezi balta arcal "komolyan ezért hívtál ide hajnali fél ötkor?"..én meg ellröhögtem magam és mondtam hogy "igeeeeen" :D:D:D

aztán hazaküldtem aludni :D:D:D

nemértem hogy hogy lehetek ilyen besza.ri?..amugy azóta tulzottam nem járok a szobámba..kiirtam az ajtómra h "Rém-Room" ..és becsuktam az ajtót...mert ugye van külön gépes szobám..és ittis van ágy..hát belegondolok vérciki :D

13/l

2009. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Idén beszélgettünk egy távoli rokonommal a dimenzióról.Elmagyarázta hogy a dimenzió különböző független dolgból állnak(Pl:idő vastagség stb.).Erre megpróbáltam sorolni a dimenziókat.Egyszer mondtam tömeget majd a követezőre sebességet.Erre mndta neem hgy a tömeg és a sebesség között van megegyezés és hogy szerintem mi az.Erre azt mondtam hogy valai minél nehezebb annál lassabban fut.Mindeni nevetett.(Még csak most leszek ötödikes)
2009. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!