Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mondanátok vicces, érdekes...

Mondanátok vicces, érdekes szituácoókat, amik veletek történtek?

Figyelt kérdés

nagy tévedések, bármi, ami vicces, kínos, ciki, poénos jöhet.

:)


2009. aug. 14. 08:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Busszal mentem zalaegerszegre.Szombathelyen jártunk tök sokan felszálltak.tele volt a busz.Én előző nap itthon csak úgy poénból letöltöttem a himnuszt.Rátettem a telefonomra gondoltam néha jólesz majd így haveroknak megmutatni milyen magyar vagyok meg minden XD gondolom valaki csesztette a telóm nézegették meg minden és beálították csengőhangnak.Hívnak a buszon.Így megszólal a telóüm hogy 'ÍÍÍÍsten ááldd meeg a magyaaart...' néz mindneki körül.. Énis mert nemtudtam hogy az enyém csörög.Én így gondoltam magamba hogy ki ez az idióta aki a himnuszt állitja be csengőhangnak??Mire rájöttem hogy az enyém csörög.Tiszta vörös fejjel felvettem a telefont.Letettem.Sehova nem néztem míg oda nem értünk egerszegre.Leszálltam és minnél eloöbb el akartam hagyni a buszmegállót.Persze miután letettem a telefont hallottam nevetést.Eléggé ciki volt.
2009. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
hajlakkal bogarat fogni... az se semmi :D
2009. aug. 14. 18:05
 13/22 anonim ***** válasza:
86%

Mentem a suliba és beleestem egy sártócsába..Becsöngetés előtt..MIndenki előtt...MIndenki kínálgatott zsepivel...Tiszta dzsuvásan vánszorogtam be a suliba..

Pehhemre pont azelőtti nem mosta ki anyu a kabátom..xD



Egyszer tornaórán talajgyakorlatoznunk kellet vánszorogtam vissza a helyemre mikor belegabajodott a lábam a matracba és úgy elestem..Deh olyan pózba mint ahogy a koncerteken így előrecsúsznak a gitárosok..

Két osztály csak rajtam röhögött..

De bennem az a jó hogy én nem veszem ezeket sértésnek hanem én is velük röhögök a hülyeségeimen..xD

2009. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%
Velem olyan történt még általános iskolában , hogy rajzóra volt. Minden a megszokott rendben, festés. A festéshez szükséges kis poharat megtöltöttem vízzel, aztán el is kezdtem festeni. Majd óra végén ki kellett borítani a használt vizes poharakat, de ahogy fel álltam bele gabalyodtam a táskámba mi a földön volt, és azzal a mozdulattal mint egy darab fa eldőltem az oldalamra, de úgy hogy a víz még csak ki se csöppent. De pechemre akkor is már vagy 80kiló voltam, még a földszintről is jöttek fel hogy mi volt ez a nagy dübbenés. Persze az egész osztály is rajtam röhögött. Ezt megjátszottam egyszer az udvaron is sulitejjel :) ez valami titkos képesség szerintem :D
2009. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
megtaníthatnád, mert én mindent kiborítok.
2009. aug. 15. 09:10
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ma az történt hogy éppen Honfoglalóztam és az a érdés volt hogy mire jó az Alt+F4 billentyűkombináció.Én meg lenyomtam a billentyűkombinációt mert nem tudtam hogy azzal záródik be gyorsan egy netes ablak.És kilépett a Honfoglalóról.
2009. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Elindult a busz a megállóból és nekem a következő megállónál kellett leszállnom. Én hülye pont a kanyarban indultam el az ajtó felé jelezni. Pont akkor kanyarodott, amikor nem volt a kezem közelében kapaszkodó. Léptem egyet és elvesztettem az egyensúllyomat és beleestem az egyik utas ölében. Alig vártam, hogy megálljon a busz, de persze a jelzőlámpánál kifogta a pirosat.
2009. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

nekünk kicsi spajzunk van, és vendégek jöttek hozzánk, ezért ki kellett venni a többi tányért a spajzból. mivel nagyon kis hely van, belépem egy kosár meg egy szatyor közé és letornáztam a tányérokat a polcról. volt vagy 10:D és mikor akartam kimenni beleakadt a lábam a szatyorba és elvágódtam :D

hasra estem, ráestem a küszöbre is, nagyon fájt, de esés közben felfele tartottam a tányérokat, szóval azoknak nem lett semmi bajuk xD feküdtem még ott egy darabig a tányérokkal, aztán letettem őket és felálltam, mintha mi sem történt volna.

elég vicces volt, anya sokáig nem tudta abbahagyni a nevetést :D

2009. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Én beköltöztem egy időben a nagyim kamrájába! Az volt az én "szobám"! Mint tudjuk az ilyen helységeken igen kicsi az ablak, nagyon kicsi! Hát én egy kicsit hosszabbra sikerült buli után úgy gondoltam azon mászok be! Az okot hogy mért szerettem volna épp ott bemeni nem tudom, talán valami olyasmi lehetett amiért Napóleon lerohanta Oroszországot: akkor még jó ötletnek tűnt! Pedig sosem szóltak a hajnalig tartó tivornyákért! Na mindegyj a lényeg az hogy a seggem beszorult az ablakba se ki se be! Akkor egy barátom segített felmászni , mert magasan is volt, aztán mondom neki lökj meg! Hát meglökött! Én úgy vágodtam be a szobába mint egy tank! Mami akit nem akartam felébreszteni, majdnem kapott egy laza szívrohamot! Szegény kiabál, hogy mi volt ez! Én összemertem magam kimegyek semmi mami csak hazaértem! Ezen azóta is sokat röhögünk!


Egyszer a kollégiumban lámpaoltás után szokás szerint vihogtunk a csajokkal! Akkor valamilyen felindulásból még fel sem voltunk rendesen öltözve! Mindenki egy darab bugyiba virított! Egyszercsak a barátosném fogja magát hanyattdönt az ágyon, rámmászik és elkezd ugrálni, mintha lovagolna! Erre benyit Sportlady (nevelő) Meglepett arc, ilyet még tuti nem látott, csaj ugrál csajon! Majd elnézést kér és villámgyorsasággal becsukja az ajtót! Szegény azt hitte l*szbik vagyunk, pedig csak ökörködtünk! Ezután már mindig máshogy nézett ránk!


Húú de mennyi ilyenem van még! Csak lusta vagyok többet írni! 23/L

2009. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
81%

nah akkor.....

+egy idopontot egyeztettunk yx-al,elkezdi sorolni:hétfo,kedd,szerda vagy csutortok...

2 perc után kinyogom:legyen péntek.totál hulyének néztek,azthitték fogyatékos vagyok....

+november 1.-temető.ott volt minden tanár,osztálytárs ismerosok,zsúfoltig volt a temeto.a kezemben a sír elott egy mécses,persze meggyújtva.lassan hátráltam,nemtom mért,akkorát vágódtam,pecekig ott fekudtem.persze a gyertyát féltve, az égbe tartva mindkét kezemmel úgy estem.a gyertya megúszta sérulés nélkul....+ ráestem kb. 8 éves kissrácra ő is vágódott,azt elfutott....

+ az egyik osz.társam /F/ 6.-ban /!!!!/ bepisilt az öltözönkben,az egész oszt. járkálhatott a ... ban

+egyik osz.társam,szintén fiú,végighányta a folyosót...óra alatt!!!

+2 hete itthon akkorát vágódtam,másnap nemtudtam suliba menni,mert nemtudtam ráállni a lábamra...még most is fáj

+még a 2. megasztárkoncerten voltam.nagyba somfordálok autogramért,már tobben méztek KöZüLüK-megasztárosok közül,én pedig akkorát esek,hogy a Tóth Gabi segített fel...gondolhatjátok...elsiettem

+2. próbálkoztam autogramért,a Tóth gabi jön ki a WC-bol,vécézés után,odanyomom az orra alá angyali mosollyal:Aláírod.Nagy szemekkel:persssssze...


nah assszem egyenlore ennyi :D

2010. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!