Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti szoktatok trollkodni itt h...

Ti szoktatok trollkodni itt h odamentek egy random kérdésre amire sok válasz van, és mindenkit lepontoztok?

Figyelt kérdés
:DD én köhmm. Nem köhömmm xD
2012. dec. 9. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Nope.
2012. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Háhá! :D kár volt válaszolnod!!! xD vki ugyis le fog pontozni! köhmm. Valaki... Köhmm.
2012. dec. 9. 19:18
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Éppen ellenkezőleg. A nulla százalékosokat szoktam felpontozni, mert sajnálom őket.
2012. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Ember..Ilyenkor mit érzel?
2012. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Miazhogy mit érzek? Mondom nem szoktam lepontozni !!pont mint az egyik kedves válaszoló,inkább felpontozok!! Imádom az ilyen wannabetroll f*szokat mindenkit lepontoznak
2012. dec. 9. 19:41
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Ritkán pontozok le valakit, csak akkor hogyha orbitális baromságot ír. Ha csak szimplán nem egyik a véleményem vele akkor tovább megyek. Ennyi. Bár vannak olyan retardáltak akiknek annyi eszük van, mint egy marék döglött lepkének, hogy unalomból lepontozgatnak mindenkit, bár is csak a saját szegénységi bizonyítványa :))
2012. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Lepontoznak? Annál jobb. Úgyis jobb szeretem, ha 76%-on állok.
2012. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
Kedves egészségedre!
2012. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Vigyázzatok! Egy igazi rosszfiúval van dolgunk!
2012. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Amikor elmásznak a dolgok egy radikális irányba, és egy hülyeség 100% lesz, egy másik meg 0%, nekem meg úgysincs kedvem hozzászólni, akkor javítok kicsit az arányokon, nehogymár. :D


Emlékszem, egyszer akkor kerültem ocsmány módon lepontozásra, mikor tiszta jó szándékból válaszoltam egy tinisztárokat említő kérdésre. A rajongók lepontoztak nullára, mert nem rajongtam, az anti-fanek pedig szintén lepontoztak nullára, mert nem utálkoztam. xD Szerintem ilyet nem tudnék még egyszer összehozni...

2012. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!