Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mégis miféle lény lehet ez?

Mégis miféle lény lehet ez?

Figyelt kérdés
Üdv. Kezdeném egy rövid kis történettel: a pécsi cumitér fogorvosának a falán az alábbi szöveg olvasható: itt járt Jani az úthengeres. Azt hittem hogy ez valami vicc. De nem. Utánanéztem: Jani az úthengeres rejtélyét már régóta kutatják a tudósok. De sajnos sose sikerült elegendő információt szerezniük. Még ősi egyiptomi hieroglifákon is látható egy úthenger szerű jelecske. Ezáltal feltehetjük a kérdést: ki ő, mi óta él, és mit akar? Nagy homály fedi a titokzatos úthengerest. Segítetek fényt deríteni a titokra?
2012. dec. 11. 15:53
1 2
 1/17 anonim válasza:
92%
Gondolom először az ezotéria kategóriába írtad a kérdést, de a moderátorok átették ide, amit nem értek hogy miért hiszen Jani az úthengeresnek legalább annyi a valóságalapja, mint a szellemeknek, vagy a jósoknak.
2012. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én magam is jártam a cumitéren.

Jani a haverom úgy fogtunk kezet, hogy átment a kezemen az úthengerrel. De aztán mondtam neki egy matematikai képletet és próbálkozott mint győzike a logikai játékokkal.

Nagyjából ennyit tudtam meg róla..

2012. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló bizonyára viccelt... Pedig ez a téma komolyabb mint gondolnánk. Janiról az úthengeresről sok beszámolónk van. Ezek mindegyike arról szól, ahogy Jani az úthengeres embereket rabol el, majd telepatikusan kényszeríti őket benzin átadásra. Habár a kormány tagadja létezését, az Ellenállás már intézkedik. Előző akciójából, mely reptoidok híján elmaradt, sok fegyver maradt hátra. Tehát ne féljetek! Minden a legnagyobb rendben van!
2013. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Rengeteg információt tudtunk meg róla. Na de van egy nagyon fontos kérdés: hol a tartózkodási helye? Ha megtaláljuk akkor nem kellene elpusztítani?
2013. jan. 5. 22:04
 5/17 Jófej:D ***** válasza:
91%

A tudósok nem tudják. És azt várod hogy a gyakorikérdésezők majd megmondják a választ??!? Amúgy itt egy kép róla: [link]


Ismetebb neve Orbán Viktor

2013. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Hát figyelj! Annyit tudok róla, hogy Ő egy agyon gonosz ember. Tegnap találkoztam vele a buszmegállóban, és ok nélkül átment rajtam az úthengerjével. Egy mellettem álló öreg néninek kellett kihívnia a mentőket. Éppen hogy túléltem...Remélem ez egy újabb infót jelent számotokra.
2013. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Mi vagyunk a Borg és asszimiláltuk az úthengerest. Most már nem kell tőle félnetek, csak Tőlünk ;)
2013. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ősi egyiptomi falakon? Akkor még aszfalt se volt nem hogy úthenger XDD
2013. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó:


Te se lehetsz nagy zseni. Tudniillik, az első úthengert egy titokzatosz, akkoriban még szokatlan nevű lény építette. Úgy hívták Jani. De történelemórákon is tanítják Jani az első úthengeres történetét, szóval szerintem járd újra az 6x10^23 osztályt.

2013. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Nem vagyok pösze, csak beütöttem egy s-t. jav.: titokzatos
2013. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!