Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tegyük fel, hogy a Paranormal...

Tegyük fel, hogy a Paranormal Activity című filmben történtek igazak. Milyen lény támadta meg őket? Miféle démon?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

valami olyan szellem aki korábban lakott a házban és őt is így ölték meg.

de ez amúgy tényleg igaz?

2010. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Hát állítólag igaz történeten alapul... szóval ki tudja.. sztem am hülyeség.
2010. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, elvileg igaz történet. Csak azért kérdeztem, hogy milyen démon lehetett, mert a lisztes vagy hintőporos résznél nem 5 lábujj volt látható csak 3. Viszont az árnyékos részeknél meg elég emberi formájúnak tűnt az az izé. Valami valóságalapja biztos van a filmnek, de azért sztem túlzásba estek egy kicsit. Nem valószínű, hogy ilyen durva dolgok is megtörténtek a valóságban. Köszi a válaszokat!
2010. ápr. 17. 20:08
 4/7 anonim válasza:
100%
a stáb aki forgtta a filmet, azt nyilatkorzta, hogy a film készítésének teljes idejében nem tapasztaltak paranormális tevékenységet. magyarul a film kamu... ez ugyanolyan film mint az ideglelés... csak egy film...
2010. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kamu, nem kamu, nekem tetszett. Szerintem jól megcsinálták. Végül is miért kellett volna paranormális dolgokat észlelniük? Azért mert leforgattak egy olyan filmet, ami elvileg a valóságon alapul? Attól még nem fogja őket semmi rémisztgetni.
2010. ápr. 17. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
te honnan veszed hogy kamu te fa sz nem tudod te se az igazságot
2010. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kamu
2010. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!