Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Csalódott vagy, amiért nem...

Csalódott vagy, amiért nem jött az egyesített reptoid, lumbulábi, űrszékely, plejádi, szilvásbuktoid, vérnarancs, guargumi, motherbookdriver, vasalt hajú kopasz néger, kis szürke, nagy szürke, kis zöld, nagy zöld, medvedisznóember csillagflotta?

Figyelt kérdés

2012. dec. 21. 11:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, a rézfaszú baglyokat és talán még néhány fajt kihagytam.
2012. dec. 21. 11:23
 2/7 Jézus :) ***** válasza:
:DDDDD
2012. dec. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Még várnak 12 óra 12percig, vagy amíg a Gangnam Style nem éri el az 1milliárd megtekintést! :D
2012. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon. :(
2012. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fenébe! Pedig már az állomásra is kimentem kocsival, néztem mikor jönnek a reptoidok, krixkraxiak, motherbookdriverek :D aztán hazahoztam volna autóval és mehet a gyarmatosítás :$

Az annuakik meg lelézerágyúzták a lumbulábiakat :D

2012. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én igen!

Azthittem hogy jönnek a Reptoidok de nem.

2013. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a csillámfaszlámák megverték az annunakikat meg motherbookdrivereket a flottájukkal, a reptoidok meg nem segítettek mert megálltak piknikezni az Alfa Centauri 8C galaxisban
2013. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!