Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem lett vége a világnak...

Miért nem lett vége a világnak? Bajban vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy vége lesz, ezért kirúgattam magam a melóhelyről, és feléltem a vagyonomat. Tegnapelőtt vad házibulit tartottam, hagytam, hogy törjenek-zúzzanak, lefeküdjenek a csajommal, meg ilyenek, hisz azt hittem, úgyis jön a világvége. De nem jött, házam-életem romokban, bankszámlám mínuszban. Mit tehetnék? Tanácsok?

2012. dec. 23. 10:08
 1/10 2xSü ***** válasza:
100%
Igyál rá pálinkát. Nem használ, de attól még jó.
2012. dec. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, a pálesz csodákra képes! Naponta 2litert írok fel önnek!



A háziorvosod

2012. dec. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Adtok rá pénzt?
2012. dec. 23. 10:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Nesze, ittvan 50000.-

Boldogújá



A háziorvosod

2012. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Látszik milyen fogékony vagy a természetfeletti energiákra, állj jósnak, mostanság soha nem lehet elég belőlük!
2012. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Ember, te ennyire hiszékeny vagy? Meg is érdemled akkor, hogy most benne ülsz nyakig a levesben. A világnak vége van, csak az hazudják a politikusok, hogy nincs. Már évek óta vége van. A hadronizé elszállt, s most csak egy fekete lyuk vagyunk.

Исак Леонид Конецcвета, a nagy francia tudós a Letzter Tag der Dummheit című tanulmányában már 1396-ban rámutatott, hogy a fülemülék nem nőnek az égig (słowików nie rosną do nieba). Nyilvánvaló, hogy ez a kódolt üzenet az jelenti, hogy a nagy Gamma-Nullsik-Echo-Papa-November-zero-zero eljövetelekor nem rúgunk bele a főnökünkbe, hanem fizetésemelést kérünk tőle.

2012. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
erre egy megoldás van az pedig: alkoholizmus
2012. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

sztem viccel a kérdező

ennyire hülye nem lehet

2012. dec. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8: Melyik kategóriában vagyunk? Jó reggelt! :D


De amúgy szerintem tényleg vannak ilyen hülyék, tehát szerintem kérdésemmel csak azokat a dolgokat szimulálom, amikről hamarosan hallunk majd hírekből.

2012. dec. 24. 16:26
 10/10 anonim ***** válasza:
:D
2012. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!