Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elárulnád e hogy három nap...

Somogyi Sarolta kérdése:

Elárulnád e hogy három nap mulva vége a világnak? Te szeretnéd e tudni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy az a felelős személy vagy, csillagász, tudós, vagy csak hivatalnok, aki megtudja, hogy három napon belül, jön egy meteor amely elég nagy ahhoz, hogy eltörlje az életet a földről, vagy elér minket gammakitörés. Elmondanád e az embereknek, hogy csupán három napjuk van? Mondjuk hétfő délelőtt szerzel róla tudomást, és csütörtök éjjel jön a vég.

Amivel tisztában vagyok, hogy minden ember szeretne még egyszer találkozni a családtagjaiva, és nem szeretné munkával tölteni a visszalévő idejét. Három nap elég ahhoz, hogy a családok egyesüljenek.

De. Iszonyú lenne a káosz, leálna a tömegközlekedés, bedugulnának az utak, stb... Amivel a világvége jár. Másrészt három napig abban a tudatban élnének, hogy mindennek vége.

Szerintem a kérdésre a válasz az, hogy te szeretnéd e tudni? Vagy csak én futom ezt a kört folyamatosan.



2012. nov. 14. 09:26
 1/1 Honorare válasza:

en speciel... nem!


jobb az a tudat, hogy akarmikor es nem kell hirtelen szembe nezni vele

... mint holnap 11:35-kor ebed elott

2012. nov. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!