Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Én vagyok Voldemort, a sötét...

Én vagyok Voldemort, a sötét nagy úr, ki mered mondani a nevem?

Figyelt kérdés
humor,Voldemort

2013. jan. 4. 20:03
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
Már százszor is kimondtam a nevedet és nem történt semmi,nem szakadt le az ég,nem döglött be az internetem ,a gépem sem fagyott le.Hokusz pokuszolsz csak kis bogárka.Vigyázz,rád ne lépjek!!!?Matrica leszel az aszfalton.Elhajtalak mint a magzat vizet.Csak egy kis nyuszi vagy a bokor tövében és onnan kiabálsz,csak az a gond,nem félünk tőled,mert tudjuk,csak egy hülye kis pöc vagy.
2013. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
A békák hajlandóak gonoszak lenni. Csak informatíve.
2013. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

Szóval, nem féltek, mi ?? ? ? !

Akkor ideje megtudnotok, hogy hol a helyetek !

A temetőben ! Még hogy csak hókusz - pókusz ? !

Na ideje halomra raknom pár 100 000 db halandót, veled kezdem, aki bogárkának néztél, te kis féreg !

Haragomat magadra vontad, ölebem leszel, és reszketve fogsz szolgálni ENGEM az öröklétig, most már, látszik, hogy a népnek kegyetlenségre van szüksége, különben már nem tartonak tőlem...A félelmeitekből táplálkozom, elveszem legféltettebb emlékeiteket, azt is elfelejtitek, hogy kik voltatok, beszippantolak mint porszivó a port, csak egy darab agyatlan rothadó test marad belőletek, aki rettegve engem szolgál, lelketeket kedvem szerint kinzom, ideje hogy ismét rettegjétek a nevemet, elpuhányult, netező kis szarkupacok, semmirekellő hitvány szánalmas halandóak ! Halljátok meg hát...visszatértem ! Én, Voldemort , a gonoszság ura, és képviselője, nincs előttem titkotok, elmétek számomra játékszer, belehatolok, és mindent kiszipolyozok belőle, ami kedves nektek, dülledt szemű, fos agyú zombikat csinálok belőletek...megyek, is, még sok gonosz tett vár rám...

2013. jan. 5. 11:46
 24/50 anonim ***** válasza:
Én vagyok megint.Én nevezlek bogárnak és gyáva reszketö nyulnak te kis pondro.Harcot akarsz?!Tényleg?!Valoban???!!Hát megkapod te mosdatlan szájú.Seregemet elkezdtem gyűjteni.A csillagok háborújából mindenki mellettem van.Most még Ozt a nagy varázslót is magam mellé állitom és köztéri szombot csinálunk belöled.Te leszel az utálat szobra,az utálatos kép megtestesitője.Akkor csülökre és bontunk molekuláidra.Felszívtad már magad annyira mint egy varangyos béka?Ne vigyázz,nyugodtan szét robbanthatod magad.Az a baj,hogy a baba kocsidat nem a Béácsi gyors tólta.Anyukád nem engedett kézi gránáttal játszani.De még nem késő te kis csira.Szüleid gyereket szerettek volna,de legnagyobb csalodottságukra csak te lettél pondrokám.Bár annak sem vagy elég.Hamarosan seregemmel nálad leszünk és adunk neked ízzó vas tront,hogy érezd szivünk melegét mennyire szeretünk.Harcra feeeeeeel. : D Remélem már becsináltál a liberodba.Szólj maminak cserélje ki
2013. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:

Nagyon félek tőled, ja.., Te meg a sereged ? Halálra fogom magam unni, maximum !

Még ekképp elpusztithattok, hogy halálra untattok, másképp nem fog menni !

Hát nincs egyetlen hozzám méltó vetélytársam se ? !

Akkor szétnézek a világűrben !

Sereged összeroggyan, széjjelfut, még a látványomtól is, kisujjamat mozditom, és magatehetetlen vinyákoló csecsemőkké változnak, de bátorságod emlitésre méltó...., azért., ha, ha, ha, ...méghogy sereg ??

Jertek csak számomra ez nem lesz harc, csak dőgunalom ! Ahhh....

2013. jan. 5. 12:48
 26/50 anonim ***** válasza:
Ujra itt vagyok,tudod,aki bogárnak hív.Olyan lapos bogárnak.Mi van?Kimerészkedtél a pánik szobádból te kis törpe alaszkai nádi farkas.Én már kitaláltam hogyan likvidáljalak,te meg találd ki,hogyan uszd meg.Bővülta seregem.Itt van velem a láncfűrészes,a lápi szellem és még E.T is itt van.Bár ő nem ér sokat.Az asztal alatt kuporogva és rettegve,tiszta liberoval be pánikolva,el is hiszem,hogy unatkozol.Nem kellett volna ujjat húzni velünk és akkor játszhatnál a kedvenceddel a gatyádban.Igaz,az is olyan kicsi lehet,hogy anyukád kiakarta nyomni,azt hitte csak egy gennyes pattanás.Te is ugy találod meg amikor keresed,hogy azt mondod,csak pisilned kell nem b@szni.
2013. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
De tudod mit?Halálra foglak untatni ha másképp nem megy.Egy a cél.Töröljenek téged az élők sorából.Szívhangod EKG-n legyen egyenes. :D Én már szét röhögtem az agyamat,és te?Bár számodra maradjon csak a dög unalom.
2013. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

Töpörödött törp ördögök !

Még mindig kevesen vagytok !

Tudod, hogy elpusztithatatlan vagyok. Hiába is kaparsz, barátom ! Ózd, meg E.T ?

Még ha sikerül is elpusztitanod, részben.., tudod hogy visszatérek, testet találok ! A sötét nagy úr mindig visszatér !

Ugyan már örülj, hogy létezem ! Rossz nélkül nincsen jó ...

De ha tényleg túl nagy lesz a sereg, visszavonulok még erőt gyűjteni, ..... ja meg szintén sereget, hozom a csitulit, toborozok..

2013. jan. 5. 14:08
 29/50 anonim ***** válasza:
Hát tudod mit?Szélnek eresztettem seregem mert már túl nagy volt és olyan kegyelmes hangulatban vagyok,hogy megkegyelmezek szánalmas testetlen lelkednek.Csak ne legyél rossz indulatú kis malac mert lefujlak sprével.Rád teszem az egy hete érlelt zoknimat és a bűztöl véged lesz.Na mit szólj Voldemort,igy jó lesz vagy fojtassuk a harcot mindhalálig?!
2013. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
Találd ki,ki vagyok legyőztelek a Heri Kókler utolsó részében
2013. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!