Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Én vagyok Voldemort, a sötét...

Én vagyok Voldemort, a sötét nagy úr, ki mered mondani a nevem?

Figyelt kérdés
humor,Voldemort

2013. jan. 4. 20:03
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Csak csatát nyertél te nyeretlen féleszű barátom,de háborút NEM.A végső ütközet még hátra van.Én baráti jobbot nyújtottam amit félre löktél,véged van,az időd meg van számlálva.Seregem újra össze állt és kegyetlenül megsemmisítünk.A képedre hamarosan ki ül majd a döbbenet és felismerése a tudatnak,nincs jövőd.A jövő nélküled íródik bárgyú képű ellenségem.Már nem is létezel,csak még nem tudod.
2013. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

De most mér ?

Mér baj az, ha gonosz vagyok, nem lehet mindenki angyal.,

a sötétség is jó dolog, ...elrejt,megnyugtat,titokzatos, mé kéne már engem elpusztitani, amúgy is csak ritkán jövök elő, na, kegyelem !!!

az ördög gonoszabb, fogjunk össze inkább őellene, én is beszállok, nyiffantsuk ki őt !

Na ??

Mit szóltok ? !

2013. jan. 5. 19:19
 33/50 anonim ***** válasza:
Erre vártam,mikor nyujtod be az ultimátumot.Benne vagyok,élj te gonosz lélek.Fogjunk össze és nyírjuk ki az ördögöt na persze berzebubot se hagyjuk ki.Az ördög csak a csicskása,a fönökének is pusztulnia kell.Oké.Legyünk barátok ádáz ellenség helyett.Azért jól becsaptalak ám.Nincs is hadseregem és igen is fosok tőled.De szám van!!!!Azt mondta anno apám,hogy : - Fiam,ha tehetséged nincs is , de szád legyen.Hát ez most újra be jőtt.Nem baj,hogy én csak egy ex kamion sofőr vagyok a bal oldalamra teljesen lebénulva?És hát igen,túl vagyok az ötödik x-en is.De a poént nagyon szeretem és még fiatalnak érzem magam.Gyúrjunk Vaze?
2013. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

Na, végre hogy beismered, hogy félsz tőlem, azaz rettegsz. Ezért megkegyelmezek rajtad, ne hagyd hogy gonosz hirnevem megenyhüljön, az gyalázat lenne számomra, hogy viselhetném akkor a Sötét Nagy Úr nevemet ? Én vagyok Voldemort, nem állhatok a jó oldalra, hisz megtagadnám önnmagam. Na de akkor rúgjuk pofán az Ördögöt, bevetem minden sötét erőmet, és varázslatomat, naugye hogy a gonosz is jó valamire ?

Egy még gonoszabb ellen, :D nem kell hogy beszállj, csak drukkolj nekem, ja és hireszteld el a nép között hogy rettentő vagyok, és hatalmas...cserébe én megszabaditom a világot a Sátántól....

2013. jan. 5. 20:14
 35/50 anonim ***** válasza:
Rendben.Meghajlok akaratod elött,de nem ismerem el ,hogy legyőztél.Népem körében híresztelni foglak,elmondom,mindenki kerüljön téged,mivel egy ádáz ellenség álruhájába öltözött szirén vagy aki énekével mindenkit elvarázsolsz.Én már tudom az igazságot,ezért csókolom bájos kicsi kacsodat.
2013. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Végre, egy úriember ! Éljen ! :D
2013. jan. 5. 22:33
 37/50 anonim ***** válasza:
Tudod,vannak még úri emberek,bár már kihaló félben.Ebben benne van a kezed?Köszönöm a jelzöt,de nem vagyok méltó rá.Mindig is azt vallottam, : Nem vagyok más,mint egy józan megfontolású,ingadozó közép paraszt. ;)
2013. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

Voldemort úri ember maga is ! Nincs benne a kezem! A gyengéknek amúgy is ki kell hullaniuk, miért baj az, ha felgyorsitom az eseményeket ? ...A Sátánnal még mindig küzdök, erőnlétünk egyező, úgyhogy nem tudom mi fog dönteni a harc kimenetelét illetően... de nem adom fel, mert megigértem neked, hogy kiiktatom ! Azt várom, hogy elfáradjon, és azt hiszem már megvan a gyenge pontja is...még koncentrállnom kell, ki kell tartanom, a végsőkig, vagy ő, vagy én, csak egy maradhat...

Amúgy is én akarok lenni a leggonoszabb, úgyhogy neki vesznie kell, még oszt csorba esik a méltóságomon, éljen a sötétség !

Majd beszámolok még a fejleményekről...., FIGHT ! ! !

2013. jan. 6. 00:18
 39/50 anonim ***** válasza:
Oké.Rendben van.Élvezed támogató bátorításomat.Hajrá!!!!!!!!! Csak igy tovább!!!!!!
2013. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
2013. jan. 6. 10:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!