Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Meghal a cigány, a túlvilágon...

Meghal a cigány, a túlvilágon találkozik Kádár elvtárssal. Mi a történet vége? Kattints tovább!

Figyelt kérdés

Kádár megkérdi:

- Te cigány, mikor volt jobb élni? Mostanában vagy az én időmben?

- A te idődben a politikusok politizáltak, a munkások dolgoztak a cigányok meg loptak. Mostanában meg a politikusok lopnak, a munkások politizálnak és vazze és azt akarják, hogy én meg dolgozzak!


2009. aug. 27. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Hehe..nem rossz....
2009. aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez egy rossz poén, mert a kádári időkben a cigány emberek túlnyomó többsége segéd és betanított munkásként dolgozott!
2009. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg melette loptak mint az allat. Mi ebben a rossz poen egyebkent is???
2009. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
az, hogy értelmetlen, mert a kádári időkben mindenki lopott, a munkás is ajajj, a gyárból, a cuccost, mindenünnen, építőanyagokat, terményt,mindent, munkahelyről, az volt a ritka aki nem ..ebbe ment tönkre a szocializmus!
2009. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Az en szuleim,es nagyszuleim soha nem loptak. Meg en sem...
2009. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na! Most egy kicsit megijedtem. Hát nincs menyország , és nincs pokol? Mindannyian egy helyre kerülünk? Akkor mostantól dolgozzak, vagy lopjak?:))
2009. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jogos
2009. szept. 9. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztonsági őr vagyok egy üzletben és 10 tolvajból 8 magyar 2 cigány!Ennyi!
2009. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!