Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok nem normális vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok nem normális vagy ez másnak is rosszul esne? Na a történet a következő:Együtt voltam a párommal majdnem 4évet eleinte müködött de a vége fele meginogtam!

Figyelt kérdés

Szakitottam vele, körülbelül 1 hónapja, és sajnos egyre többet gondolok rá!Szeretem, imádom hiányzik és rossz nélküle!

És ma kiderült hogy neki van "valakije" szóval ez esik nekem rosszul!Elfog ez valaha múlni vagy örökre rossz lesz!?


2010. máj. 31. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Variációk egy témára:

Megoldás1: Bele egy kád forró vízbe, ütőerek felvág, kényelmesen elhelyezkedik

Megoldás2: Reggel, este 1-1 xanax vagy Rivotril, rá egy feles vodka, egyész napos jó hangulat

Megoldás3: Felejtsd el a pic sába, sza rik rá mi van veled

Megoldás4: Öld meg a büdös kur vát aki elszedte tőled

2010. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De ha mégis szereted akkor miért szakítottál vele? Bár ha ő már mással van, nem pedig érted küzd, akkor talán ő is úgy gondolta, hogy nem illetek össze. Így másfelé kereste a boldogságát. No persze az is lehet, hogy csak féltékennyé akar tenni és ez is része a visszahódításodra tett próbálkozásának. Vagy csak nem tud meglenni kapcsolat nélkül egyedül így szinte mindegy ki, csak legyen mellette valaki. Ettől még lehet, hogy téged szeret.


De ha szeretitek, szerettétek egymást, akkor jobban meg kellett volna gondolni azt a szakítást. Lehet, hogy csak egy hosszú mély komoly beszélgetés kellett volna... :(

2010. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen jobban megkellett volna beszélnünk!Hirtelen felindulás volt!Bár lehet én vagyok a vak, mert a körülöttemlévők mindenki azt mondta "ne sírjak egy olyan után" hisz csetelt megmég rosszabb dolgok!Csak szenvedés volt a vége!Miután szakítottam vele ő azóta folyamatosan nőzik bulizik iszik drogozik!Mindent ami nekem anno nem tetszett!
2010. máj. 31. 23:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél , később még rosszabb lett volna.Próbáld a hibáit előtérbe helyezni és majd fogod látni,hogy vannak még szép dolgok is az éltben.
2010. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen ökör voltál hogy csak úgy kidobtad 4év után akkor viseld a következményeit!Azt hiszed neki nem esett rosszul a 4éb utáni szakítás?
2010. máj. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja hát akkor tiszta a helyzet. Ha nem változott semmit, akkor nem is tudnátok újra kijönni egymással! Próbáld elfelejteni. Igazából te már nem akarod, hisz ezért szakítottál vele. De az, hogy neki lett egy új párja érthető, hogy zavar, felkavar. Ismerem az érzést. Jó pár éve én is szakítottam, mert úgy éreztem, hogy nem illünk össze hosszú távon. És akkor inkább hamarabb legyen vége, neki is gyorsabb, még ha pillanatnyilag fáj is. Utána nekem sokáig semmi kapcsolat, neki meg lett más. (Ráadásul életre szólóan megtalálta a boldogságát másnál.) És igen, bennem is felmerültek gondolatok, hogy mi lett volna ha mégsem szakítok. De rögtön beláttam azt is, hogy csak az elmém játszik velem. Mert tudtam, hogy nem illünk össze. Csak ugye könnyű abban a tudatban szakítani, hogyha mégis meggondolnánk magunkat akkor a másik biztos szeret még és visszafogadna (mi több, ő könyörög, sír utánunk), és más dolog az, amikor rádöbben az ember, hogy "hoppá, én szakítottam, de ő az aki már túl is lépett rajtam" - mert ekkor tudatosul a szakítás végleges mivolta. Előtte agyilag csak egy hosszabb szünetnek könyveled el, amit te akartál, te befolyásolsz. Vagyis ezt érzed! De most azt érezheted, hogy kicsúszott a talaj alólad, már nem te irányítasz. És attól még, hogy ugyanúgy újra szakítanál vele, mert semmit nem változott.. attól még most emiatt az irányítás elvesztése miatt rosszul érzed magad.

De gondolj arra, hogyha semmit nem változott akkor nem lenne nektek jó együtt! Újra szakítanál vele! Emelkedj felül ezen az érzésen, mert ez csak be akar csapni valószínűleg.

2010. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A barátnőm 2 év után tett ki, de 3 nap múlva visszakönyörögte magát. Azóta minden rendben megy. Szóval ha már továbbállt, akkor ez a hajó elment.

Próbálj meg új kapcsolatot kereni, bármennyire fáj is.

2010. máj. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva te nem vagy normális, nekem pl nem esne rosszul ha már kidobtam.Semmi közöd hozzá hogy mit csinál!
2010. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!