Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a happy end a...

Szerintetek a happy end a jobb vagy ha szomorú a történet vége?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
happy end
2011. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az olyasmi mint a VD 7. részének a befejezése. Ilyen.... megsirat, elveszik minden reményed de az utolsó mondat remény kelt benned és nem bírod várni a következőt ^^
2011. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

vd? Vampire Diaries??Kerüljük az ilyen rövidítéseket létszi, mert fogalmam sincs hogy miről van szó.

Szerintem nincs jobb vagy rosszabb,attól függ hogy melyik műhöz melyik áll jobban.Sőt, sokszor nem is egyértelmű,hogy vidám,vagy szomorú a a lezárás,pl:Az ember tragédiája.

2011. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

vd? Vampire Diaries??Kerüljük az ilyen rövidítéseket légyszi, mert fogalmam sincs hogy miről van szó.

Szerintem nincs jobb vagy rosszabb,attól függ hogy melyik műhöz melyik áll jobban.Sőt, sokszor nem is egyértelmű,hogy vidám,vagy szomorú a a lezárás,pl:Az ember tragédiája.

2011. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Vámpírnaplóknak nem lesz több része, egyébként bennem is reménykeltő a vége.:)


Ha olyan könyvről aminek van folytatása lehet szomorú de utána legyen valami mondat ami miatt alig várja az ember hogy megvegye a következő részt.


Ha viszont nincs folytatása akkor legyen vidám, pl. van egy könyv ami arról szól hogy megmentjük a Földet a világvégétől, milyen lenne ha az lenne a vége hogy felrobban a Föld? Inkább az hogy megmenekül.


Ez sztoritól szól, ha szomorún azt érted meghal valaki, meghalhat, de legyen valami vidám is a végén.

2011. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sztorifüggő. ha pl szerelmes a történet, és az egész könyv arról szól, hogy mennyire szeretik egymást, de nem lehetnek együtt, akkor semmmiképp se az legyen a vége, hogy nem is lesznek soha együtt. vagy éljenek boldogan, amíg meg nem halnak, vagy haljanak meg együtt mindeketten. ez ilyen sablonos, de példának jó.

tehát valahova lyukadjon ki a sztori, legyen lezárva, és akkor már jó lesz

2011. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
happy end :)
2011. júl. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat :)

egyébként nem néztem a vampire diaries-t, a könyvet sem olvastam... mi lett a vége?

2011. júl. 6. 22:19
 9/9 Wolfmander ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, mert ha valaminek vége lesz akkor is szomorúak leszünk ha boldog volt a befejezés.
2011. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!