Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy nagyon aljas csínytevést...

Egy nagyon aljas csínytevést szeretnék, amitől nem bukhatok le, ötlet?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak és anyukám összeköltözött egy nagyarcú csávóval, akinek van egy 16 éves fia, akinél bunkóbb embert nem ismerek és hidjétek el, ti sem... Nos, ha anya költ rám havonta 5 ezer ft-ot, akkor a csávó folyton kiabál vele, hogy nincs pénz meg stb... Annak ellenére, hogy havi fix. 450 ezret keres... Persze a fiának plazma tv-t vesz, laptopot, ps3-at, iphone-t stb... Én nyáron mindig dolgozok és ezeket magamnak veszem meg, persze az olcsóbbakat! A 'mostoha öcsikével szoktam néha együtt ps-ezni, stb... De ekkor is nagyon önző és kb. A csicskájának néz... Nagyon irigy. A multkor rajta kaptam, hogy a fogkefémet a wc be tette, elmondtam az apjanak is es csak kinevetett, le sem szidták!! Írhatnék regényt, mivel számos ilyen dolog történik! Nos, azt tudni kell, hogy a gyerek átlaga alig veri a 2.0-át, amíg én utolsó éves vagyok gimiben és orvosira készülök!! A sok lelki megpróbáltatás nagyon hátráltat a tanulásban is. Persze nekem nincs laptopom, ami nagyon sokszor kéne a tanuláshoz, de nem kapom meg mert a hülyegyerek facebookozik.... Szóval, értitek...


Gondolok én itt ilyenekre, hogy őrölt bors az orrába amikor alszik aztan spuri, hogy egész este ne tudjon aludni és a suliban hulla legyen, vagy valami nagyon hatásos hashajtó vagy hánytató, amit suli előtt az üvegébe tudok tenni!! Hasonló jó ötleteket szeretnék kérni!


Köszönöm!


2013. jan. 22. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ezen jót röhögtem :D


Szerintem tegyél az italába hashajtót, majd szervezz be neki estére egy vakrandit egy nagyon jó csajjal :D

2013. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék sokáig ilyen családban élni.

Szerezz be viszkető port és szórd a ruháira :D

2013. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem mindenféleképp olyan szívatás kéne, amivel kicsit megalázod a férfiasságát, és a büszkeségét, mindenféleképp lányok előtt
2013. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Idegileg én sem bírom már, de szerencsére tartom a kapcsolatot apukámmal is, akihez költözhetnék akár mikor, csak messze lakik:/

Hashajtó fajtát írnátok, ami vény nélküli és íztelen?:)

A viszketőpor is nagyon király..:) csak amikor anya mossa a ruháinkat, nehogy mi is kapjunk belőle..:/ egyéb ötletek?

2013. jan. 22. 21:57
 5/12 anonim ***** válasza:

nalunk is ugyanez volt a szitu, es a vegen olyan hamar leleptem otthonrol, amilyen hamar csak tudtam. en anno ragasztot tettem az edes mostoham szempilla festekebe.

de hidd el az elet megbosszulja magat nem kell neked faradoznod, ugyis tudni fogja, hogy te voltal, vagy legalabb sejteni, aztan revansot vesz, majd te is es o is es te is es o is...

2013. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Italába hashajtó, miután megitta ülj rá a wcre hogy xarsz :DDDD
2013. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Két wc-nk van és a hashajtók orak mulva hatnak csak... De jó ötlet lenne!:D igazából nem érdekel, ha sejt valamit, a lényeg, hogy valami olyat tegyek, amivel megalázhatnám...
2013. jan. 22. 22:50
 8/12 anonim ***** válasza:
küldj be róla egy kompromittáló képet a napiszarra :D
2013. jan. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
a reggeliébe rakjál hashajtót (kávé vagy ilyesmi)suli előtt,és akk majd jól beszarik :DD
2013. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lányok előtt....hmm....a viszketőpor okés lenne


itt van egy beváló (tapasztalat XD) :

Van valamilyen állat amitől fél? Mondjuk egy egér. Szerkóbálj valahonnan egyet (én a padláson fogtam gumikesztyűvel), csak meg ne harapjon, mondjuk ha veszel egyet, az biztonságosabb, mert akkor tuti hogy nincs betegsége, nem fertőző stb.

Éjjel beteszed a szobájába, és reggel olyan sikoltozás lesz, hogy nem igaz, és még nem is lehet rád fogni, mert hát....beszökött a lakásba. :P

De ha igazán ütni akarsz a paklival, akkor azelőtti estén mondjuk jól rugjon be a kisöreg, másnapra pedig hívj valami szép lányt, azelőtt ez az egész még megalázóbb lesz... :)

2013. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!