Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy nagyon aljas csínytevést...

Egy nagyon aljas csínytevést szeretnék, amitől nem bukhatok le, ötlet?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak és anyukám összeköltözött egy nagyarcú csávóval, akinek van egy 16 éves fia, akinél bunkóbb embert nem ismerek és hidjétek el, ti sem... Nos, ha anya költ rám havonta 5 ezer ft-ot, akkor a csávó folyton kiabál vele, hogy nincs pénz meg stb... Annak ellenére, hogy havi fix. 450 ezret keres... Persze a fiának plazma tv-t vesz, laptopot, ps3-at, iphone-t stb... Én nyáron mindig dolgozok és ezeket magamnak veszem meg, persze az olcsóbbakat! A 'mostoha öcsikével szoktam néha együtt ps-ezni, stb... De ekkor is nagyon önző és kb. A csicskájának néz... Nagyon irigy. A multkor rajta kaptam, hogy a fogkefémet a wc be tette, elmondtam az apjanak is es csak kinevetett, le sem szidták!! Írhatnék regényt, mivel számos ilyen dolog történik! Nos, azt tudni kell, hogy a gyerek átlaga alig veri a 2.0-át, amíg én utolsó éves vagyok gimiben és orvosira készülök!! A sok lelki megpróbáltatás nagyon hátráltat a tanulásban is. Persze nekem nincs laptopom, ami nagyon sokszor kéne a tanuláshoz, de nem kapom meg mert a hülyegyerek facebookozik.... Szóval, értitek...


Gondolok én itt ilyenekre, hogy őrölt bors az orrába amikor alszik aztan spuri, hogy egész este ne tudjon aludni és a suliban hulla legyen, vagy valami nagyon hatásos hashajtó vagy hánytató, amit suli előtt az üvegébe tudok tenni!! Hasonló jó ötleteket szeretnék kérni!


Köszönöm!


2013. jan. 22. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Figyi! Én a helyedben lilára,kékre,zöldre verném. ha alszik önts a seggére vizet! XD
2013. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Takács Marcell Peti válasza:
Keserűsó jó hashajtó
2019. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!