Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Azt hallottam, hogy a fokhagym...

Azt hallottam, hogy a fokhagyma nagyon jó fogamzásgátló. Csak nem tudom, hogy mennyit kell belőle szedni ill. milyen gyakran? Hogy kell alkalmazni? Mint a tablettát vagy mint a hüvelykúpot?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek, nagyon fontos. Még szűz vagyok, de már nagyon szeretné a barátom ha végre szexelnénk. 9/L
2009. szept. 5. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
napi egy kilót kell megenni és garantált a fogamzásgátlás,senki nem akar majd veled lefeküdni:)
2009. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
az elején azt hittem komoly ez a kérdés de amikor láttam hogy 9/L hát akkor nagyot röhögtem és hoppá Humor kategória! xD
2009. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Minden nap egy fej foghagymát a két térded közé kell tenni és jó erősen szorítani. Tuti a hatás!
2009. szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A dolog a barátod érzékenységétől függ. Ha vámpír, elég, ha csak az ajtóban felakasztasz egy füzérrel, akkor a közeledbe sem megy és mint tudjuk ez a legbiztosabb módszer. A következő: (ha mégsem vámpír) minden randi előtt rágj el 40-50 deka fokhagymát és csók előtt lehelj rá teljes erődből. Ha még ez is kevés és közeledni próbál, péppé tört fokhagymával kend be a fütyijét, jó erősen. Hüvelykúpként te is használhatod emellett kiegészítő védekezésként. Ha ez sem válna be, keress másik pasit, mert ez nem normális :D
2009. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Vicces és egyben nagyon elszomorító hogy egy 9 éves kislánynak azon jár az esze, hogy de jó lenne már baszni. Uramisten.
2009. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előszőr háromnapig vizeletbe kell áztati egy kg fokhagymát, majd a párod ürülékében gontosan szét kell morzsolgatni és kint hagyni a napon egy hétig aszalódni. Ezután kis golyókat kell belőle gyúrni és az orrodba kell tömködni minden nap kettőt. Fontos, hogy ugyanabban az órában csináld, minden nap! És ne feledkezz meg időben gondoskodni a következő adagról, nehogy elfogyjon!!!
2009. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden órában 1 fej foghagymát kell megenned,és lent is bekenni neked és barátodnak!Nagy élmény lessz!Sok sikert!:)
2009. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:08



egyenlőre nem akarjuk a nazális szexet. akkor is az orrba kell dugni?

2009. szept. 5. 14:20
 9/11 anonim ***** válasza:
rendben, egy újabb kamu kérdés
2009. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az orrba kell, mert ott szívódik föl rendesen. Figyelj oda, hogy míg nem szívódik fel, addig a szádon vegyél levegőt!
2009. szept. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!