Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Próbálta már valaki a fogyaszt...

Próbálta már valaki a fogyasztó porszívót?

Figyelt kérdés
Ami használat közben segíti a zsírégetést, formásít, és zenél is?
2013. febr. 8. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

:D

Igen, csak sajnos hirtelen emelkedtem fel miközben a sarkokat porszívóztam görnyedve és beállt a derekam:D


Amúgy rohadtul nem tetszett mert tenni kellett azért hogy fogyjak és nem csak bevennem valami semmitérő agyonreklámozott pirulát.


Egész nap meg se mozdulok csokit meg süteményeket eszek egész nap és a husikácska annyira nem fincsi, de nem értem miért nem fogyok pedig rengetegszer feltettem már itt a kérdést, olya amit előttem már 50 000-szer kérdeztek de szerintem hülyeségeket válaszoltak, mert csak okoskodtak.

A google nekem nem pálya, lusta vagyok hozzá annyira nem akarok én tenni a dolgokért csak ezzel hogy megkérdezem 50 001-edszer is elmondhatom magamról hogy mindent megtettem és nem értem miért nincs fogyás.


Amit legközelebb kipróbálok a csokis, sütis diéta mert arról azt írják hogy nagyon fincsi, meg hatásos és nem értem mit mondanak azok akik azt mondják hogy 4 kiló egy héten nagy részben izom, pedig az egyik ismerősöm így 20 kilót fogyott, igaz azóta lábra is alig tud állni, de nem értem miért, meg egy picit löttyedt lett.


Na meg én gyorsan akarok fogyni nagyon mert 20 éve vagyok kövér, de ezt 3 hét alatt el akarom intézni hogy lefogyjak és utána végre visszatérjek az eredeti táplálkozásomhoz.


Végre egy jó kérdés ami tényleg viccnek készült, remélem akik olvassák megértik a dolgot.

2013. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hogy kérdezhetsz ilyet ? Természetesen, hogy használtam. Elvégre ettől lesz mindenkinek lapos a hasa, vazze', még a combom is 30 centivel vékonyabb lett tőle, hát a gépek elvégeznek mindent, ezért vannak, nem ? A tévé meg azért, hogy mi nézzük, miközben a kütyü lefogyaszt minket.
2013. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, azt elajándékoztam annak aki fogyni akar.

Én olyan seprüt használok, ami teljesen hangtalan és áram nélkül is működik. Ez is egy nagy találmány. Ismered?

2013. febr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!