Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami jó fogyasztó/kiegészítő...

Valami jó fogyasztó/kiegészítő torna?

Figyelt kérdés

Több mint két hete kezdtem el egészségesen étkezni (semmi krumpli,tej, cukros üdítő, fehér rizs stb.stb.)+ heti kétszer-háromszor konditerembe menni ( 30 perc közepes tempóban futás, 30 perc bicikli, lépcsőzés), heti háromszor van tesi órám + otthon kiegészítő feladatok (fekvőtámasz, teljes felülés,hasprés, és még egyéb hasgyakorlatok). De, szeretnék biztosra menni, ezért jó lenne valami 30-60 perces torna gyakorlatok, amiket tudok csinálni otthon is.

Ha lehet, inkább olyanokat írjatok, amik neten is fent vannak. Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2013. jan. 26. 15:55
 1/4 anonim válasza:
Minek akarod magad túlhajtani? bőven elég a kondi terem
2013. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom magamat túlhajtani, egyszerűen csak egy kicsit görcsölök, h nem fog látszódni, nem fogok fogyni.. Nekem ez nagyon sokat számít.. Ezért szeretnék biztosra menni.
2013. jan. 26. 16:14
 3/4 dieta ***** válasza:

Ha szerinted ez az egészséges étkezés az probléma.


"Napjainkban egyre több ember küzd testsúlyproblémákkal és folytat


tudományosan megalapozatlan diétákat, amelyekkel sok esetben nem érhető


el hosszú távú eredmény. A "divatfogyókúrák" abbahagyása után gyakran


következik be visszahízás és alakul ki az ún. "jojó effektus". A


"divatdiéták" általában kiegyensúlyozatlan tápanyag összetételűek,


egyoldalúak, és hosszabb idejű betartásuk az alapanyagcsere


felborulásához vezethet."

Az alábbi linken megtalálod a teljes szöveget: [link]

2013. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos..izé..öhm.. köszi a válaszodat, habár nem ez volt a kérdésem... Légyszíves sorolj fel nekem egy pontot is, ami nem "jó". Úgy gondolom, hogy cukros üdítőt, fehér rizst nem kell enni, se krumplit.. Azért tejet megiszok hébe-hóba, igen, bocs, ezt tévesztettem. Esetleg a sporttal van gondod? Túl sok, vagy kevés? Mert ezzel a szöveggel nagyon nem segítettél semmit. Egyébként sem értem, hogy ez miért lenne "divat"? Magyarázd el légyszíves..
2013. jan. 28. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!