Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni, vékony...

Szeretnék lefogyni, vékony lenni, "fogyasztó bogyók" nélkül. Valaki tud írni egy teljesen összeállított étrendet és edzés tervet?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg hogy kb ilyen alakom van:

[link]

(igen tudom, hogy rossz példa, de sajnos mást nem találtam)

Szeretnék vékony lenni, mert en így utálok fürdőruhát felvenni, mert olyankor olyan érzésem van, hogy mindenki engem gúnyol, engem bámul.

Eddig minden héten hétfőn, szerdán jártam edzésre, de egy nap kétszer.

Viszont most nagyobb korcsoportba kerültem így egy héten 4-5x fogok menni.

Ha valaki tudna nekem írni étrendet összeállítva + ha van, vagy kell hozzá akkor edzéstervet is, azt nagyon megköszönném.


Minden választ előre köszönök.: L/16


2012. dec. 28. 11:50
 1/2 anonim válasza:

Ajánlom, olvasd el a Testkontroll c. könyveket (2 részből áll). Már csak antikváriumban található, de a mi családunknak nagyon bevált a könyv alapján bevezetett táplálkozásforma. NEM fogyókúra, csak egy életmódváltozás, amit már 1 éve stabilan tartunk, a súlyunkkal együtt. (Én nem híztam egy kilót sem a cigaretta elhagyása után, a Férjem fogyott 8 kg-t, mert utálta a pocakját, a Tesóm leadott 12 kilót, mert szintén pocakos volt.

Ajánlom, és soha nem kell koplalnod! Viszont eléred a kívánt súlyodat.

2013. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2013. jan. 13. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!