Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mondtok vicces, cikis, égő...

Mondtok vicces, cikis, égő történeteket?

Figyelt kérdés

Velem az történt, hogy pár hete mentem busszal és hát fosnom kellett.. már nagyon rosszul voltam és már nrm birtam tovább tartani.. ezért szép lassan kiengedtem a nagy rakás fost.. Nagyon büdös volt a buszon.. kb. mindenki témája az volt hogy milyen büdös van, mindjárt hányok, szarszag van, stb.. Alig vártam hogy leszáljak..

IRJATOK TI IS ILYENEKET!



2013. febr. 27. 08:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Előző, XD

Velem az volt h a suliba fehér gatyába mentem első órán a bárátnom monta h megjött de tök hangosan mindenki hallotta a fiúk csak úgy bámultak, juuuj nagyon égő volt!

2013. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

múltkor a mekiben ebédeltem és hát rám jött a fingás hát mondom úgy is hangos a zene hát elengedtem és akkor jutott eszembe hogy fülessel hallgatom a zenét a telefonomról


na jó ez nem velem történt ezt úgy olvastam de akkor is vicces

2013. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

ismerősökkel voltam egy bálban, amit az étel miatt végighánytam (egy csárdás, egy hányás).

Hajnalban még elmentünk az ő ismerőseikhez (külföldön, több nyelvő család).

A legfelső emeleten laktak, már alig vártam, hogy felérjünk.

De foglalt volt a fürdőszoba. Az ismeretlen nagymama volt bent. beszóltak neki, hogy siessen.

én meg bementem, és leemeltem a wc-től, hogy használhassam.

Csak nézett a néni... hogy mit akar ez az ismeretlen nő ...

2013. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Csengett a kaputelefon, és senki más nem volt otthon, ezért nekem kellett felvenni. A probléma az volt, hogy a WC-n ültem és sz*ros seggel kellett kirohanni felvenni a kaputelefont...
2013. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 b3gott3n válasza:
100%
Egyszer az erdőben jött rám a szapora fosás és nem tudtam sehova elmenni... Szedtem sok levelet és az erdőbe kellet fosnom. Akkor pont hogy folyékonyat fostam és mind bele a gatyámba :S
2014. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
18%
"nem velem törtért" minek kellett odairnod te barom.? Elrontottad a viccet.
2015. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!