Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » 16 éves vagyok és zavar, hogy...

16 éves vagyok és zavar, hogy az összes osztálytársam lefürdött már, csak én nem, szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
igaz, hogy fáj az első?
2009. szept. 12. 03:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Hogy fáj e?Iszonyat fájdalmas és nem csak az első,hanem még a második is főleg 16 évesen!Azért csak vegyél valami védőruhát,nehogy elvérezzXD
2009. szept. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%

Azért ne kezdd el,mert az osztálytársaid mind lefürdött.Bőven van időd még tapasztalatokat szerezni!Az,hogy az első kinek mennyire fáj,sok mindentől függ:a körülményektől,a fiútól,tőled.Ha majd valóban megszetersz valakit,és úgy érzed,hogy te is akarod ( nem csak azért,hogy ne lógj ki a sorból),akkor biztosan jobb lesz.

Nem szégyen,ha egy lány akár 20 évesen is szűz.És nem is kell félnie a betegségektől,vagy a terhességtől.

2009. szept. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Hát akkor te egy ritka kivétel vagy, meg kell hagyni,mert én középiskolában tanítok, és elmondhatom, velem elégh nyíltak és őszinték a diákok, elmondják na meg látom éppen ki kivel kavar, és manapság bizony a többség 15 évesen rendszeres nemi életet él ...

De ne aggódj te csak, nincs erre se jogszabály se smemi, h mikor kell :-)) Nyilván, ha valaki 30 évesen is szűz, ott valami gubanc van, de 16 évesen még beleférsz bőven ebbe ...

2009. szept. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó 2! Ti hallottatok már a Humor kategóriáról?:DDDDD

Egyébként szerintem ha van eszed vársz vele mert lefürdé után a sorvadási állapot hamar bekövetkezik és 16 évesen még éretlen vagy rá!

2009. szept. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyozni szoktál esetleg?
2009. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
50%
Szia!Én is hasonló cipőben jártam annak idején, de mi végzősek voltunk, (18évesek!) és egyáltalán nem szégyelltem, sőt büszke is voltam rá.A barátom is nagyon örült neki, és azóta ő lett a férjem, van egy gyönyörű 6 hós babánk és úgy érzem semmit nem veszítettem!!!Most 26 vagyok és boldog !
2009. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne fürgyé le!
2009. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
ez humor kategória, és a kérdésben nem az van, hogy még szűz, hanem hogy még nem fürdött le:D Amúgy az első szerintem nem fáj annyira, csak ha egyből a forró vizet engeded magadra.
2009. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
de ki mondta, hogy lány vagyok? ha használok úszósapkát az biztonságot nyújte? fáje mikor hozzá érek a vízhez? légyszi segitsetek :(
2009. szept. 12. 16:53
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha 16 évesen még nem fürödtél le, akkor már ne tedd, mert nagyon fog fájni. Főleg, ha elcsúszol a tusolóban és beba... a fejed a csempébe, mert nincsen benne gyakorlatod. Vagy, ha elejted a tust, és ráesik a lábujjadra. Inkább hagyd mostmár! Jobban jársz, ha inkább befürdesz!!
2009. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!