Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesen még nem csókolóztam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen még nem csókolóztam, és ez nagyon zavar. Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés

Nem szeretném egy random csajnak a buliban adni az első csókomat, mert állítólag ez ilyen örök emlék vagy mi.

Lehet, hogy buz|nak néztek, de egy olyan lánynak szeretném adni, aki meg is érdemli azt.


Melyik része gázosabb? :D


2011. jún. 19. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki,sok fiú későn érő. Ezzel semmi gond nincs.
2011. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
egyikse gáz, a mai világban normális embernek mondhatod magad, légy rá büszke örülni fog majd a csajod :D
2011. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

sztem ez nagyon aranyos (lány vagyok)

egyáltalán nem gázos

jobb mint ha egy ilyen nagy raj macsó csávó lennél aki mindenkit meghuz aki az utjába kerül:$

2011. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
az nem ciki hogy nem smároltál még, de a felfogás gáz, eléggé csajos.
2011. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Utolsónál van a pont!
2011. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

20:00, 20:04: A ti hozzászólásotokból arra következtetek, hogy a következő Aranypéntek alkalmával kéne a "csókszüzességemet" elvesztem? Az lenne igazán férfias? :D


Hát. Meglátom. :D

2011. jún. 19. 20:10
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

A felfogás sem gáz!

"olyan lánynak szeretném adni, aki meg is érdemli azt."-magadat tekinted "nyereménynek" nem a csajt,és ez jó,sok lúzer meg mindenféle csajt lesmárol,meg mindent megtesz hogy 1kis csókhoz jusson,te megfordítottad a keretet,csak az kap tőled csókot aki megérdemli!Ez alfaság,nem lúzerség!

23F

2011. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én még csak 16 vagyok, de én is 2 hete csókolóztam először egy buliban.. hidd el, nem annyira intim dolog, én egyáltalán nem bántam meg.
2011. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Amúgy lehet, hogy tényleg búzás így a dolog. :D Mostanában sokat gondolkodtam rajta, hogy ez így nem pálya.


Csak ha sz@rul csókolok, ami valószínű, mivel az első lenne, az meg mi gáz már, ha akkor találkozok a csajjal először, aztán meg na. :D


Azért sem nagyon akartam ezt a kérdést feltenni, mert így meg azt látom, hogy valaki ezt, valaki meg azt mondja, és így elbizonytalanodok.


De köszönöm a válaszokat, érdekes őket olvasgatni! :) Várom továbbra is.

2011. jún. 19. 20:17
 10/17 anonim ***** válasza:
20.16os vagyok. Az elején összekoccant a fogunk, meg kicsit bénáztam, erre mondta, hogy aranyos vagyok. A végére viszont nagyon egymásra hangolódtunk:) ne félj, egy kicsit igyál előtte! (azért ne legyél részeg)
2011. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!